11-05-2021 01:20:00

TRT1 Masumlar Apartmanı'ndan takipçilerini üzen gelişme! Sezon finali tarihi kesinliğe kavuştu

TRT1de korku ve gerilim dolu sahneleriyle reyting fırtınası estiren Masumlar Apartmanının ne zaman sezon finali yapacağı gün yüzüne çıktı. Heyecanın bir an dahi eksik olmadığı Masumlar Apartmanı dizisi, kısa bir süre içerisinde yakalamış olduğu başarı ivmesiyle ön plana yerleşmişti. İşte, yoğun bir çalışma temposunda ilerleyen ve her bölümü merak içerisinde takip edilen Masumlar Apartmanının sezon final tarihi!
TRT1 Masumlar Apartmanı'ndan takipçilerini üzen gelişme! Sezon finali tarihi kesinliğe kavuştu

Masumlar Apartmanı, etkileyici olay örgüsünün yanı sıra yetenekli oyuncu kadrosuyla da bu sezonun en fazla izlenen ve yüksek reyting getiren dizi projeleri listesine yerleşti. Farah Zeynep Abdullah, Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Ezgi Mola gibi başarılı isimleri aynı ekipte buluşturan Masumlar Apartmanı, özellikle duygusal sahneleriyle izleyenlerden tam not aldı. 

Masumlar Apartmanı 33.bölüm fragmanı Akıl almaz tablo! Gözü dönen Anıl'dan Esat'a saldırı planı

Yayına girdiği her hafta sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasına giren ve YouTube platformunda da hatrı sayılır bir takipçiye ulaşan Masumlar Apartmanı'nın sezon finali tarihi belirlendi. 

Masumlar Apartmanı Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Yönetmenlik kolduğunda Çağrı Lostuvalı'nın oturduğu ve Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi adlı romanından uyarlanarak hayata geçirilen OGM Medya imzalı Masumlar Apartmanı projesi 37.bölümünde sezon finali yapmaya hazırlanıyor.

Teşkilat 11.bölüm fragmanı TRT1'de milli duyguları kabartan sahne: Övgüler üst üste dizildi!

Tüm bunların yanı sıra sevilen oyuncu Tansel Öngel’in üstlendiği Naci karakterinin Masumlar Apartmanı yapımının yeni sezonunda yer alıp almayacağı da merak ediliyordu. Yeni sezon için, beğeniyle takip edilen Naci karakterinin de projeye devam edeceği bilgisi verilmektedir.

  •   Etiket
  •   Kaynak UlusalAjans

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI