21-04-2021 23:30:00

TDP'li Hüseyin Akgün'den Kısa Çalışma Ödeneği yorumu

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Akgün, Kısa Çalışma Ödeneğinin devam edecek olmasını yorumladı.
TDP'li Hüseyin Akgün'den Kısa Çalışma Ödeneği yorumu

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Akgün, Kısa Çalışma Ödeneği'nin devam edecek olmasını yorumladı.

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Akgün, Ramazan ayı öncesinden bu yana dile getirdiği “Kısa Çalışma Ödeneği”nin devam edeceğinin açıklanmasıyla ilgili, “Doğru kararın verilmesinden memnunuz, umut ediyoruz ki haziran ayında da 3 aylık bir uzatma daha gelecektir” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklama ile kısa çalışma ödeneği; Nisan, mayıs ve haziran ayı boyunca tüm sektörleri içine alacak şekilde verilmeye devam edecek.

Son dakika gelişmesiyle ilgili bir değerlendirme yapan Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Akgün, “Doğru kararın verilmesinden memnunuz, umut ediyoruz ki haziran ayında da 3 aylık bir uzatma daha gelecektir. Ramazan ayının bolluk ve bereketinin tüm sofralara yansıması bizim için çok önemli. Türkiye Değişim Partisi olarak yaptığımız çağrının değerlendirilmesini olumlu karşılıyoruz. Vatandaşlarımızın refahının korunması adına söylemlerimize ve çalışmalarımıza devam edeceğiz

Bu karar Noktasında gittiği her şehirde kısa çalışma ödeneğin önemini anlatan ve parti toplantılarimizda gündemin ilk sırasında tutan Sn Genel başkanimiz Sn Mustafa Sarıgül e yurttaslarimiz için gösterdiği duyarliligindan dolayi teşekkür ederim kazanan yurttaşlarımız olmuştur" dedi.

  •   Etiket
  •   Kaynak UlusalAjans

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI