12-05-2021 13:00:00

Türk Sanat Müziği'nin naif sesi Melihat Gülses Dünden Bugüne'de

Her hafta ses ve sinema sanatçılarının dünyasını ekrana taşıyarak izleyenlerin yüreklerine dokunan ‘Dünden Bugüne’ her Cumartesi saat 12.15’te Ülke TV’de.
Türk Sanat Müziği'nin naif sesi Melihat Gülses Dünden Bugüne'de

Oynadıkları filmlerle, tiyatro oyunlarıyla, söyledikleri şarkılarla toplumun sevgisini ve saygısını kazanmış ünlü sanatçıların hayatının anlatıldığı Dünden Bugüne yeni bölümüyle ekrandaki yerini alıyor. Dünden Bugüne’ye bu hafta Türk Sanat Müziği’nin en naif sanatçılarından Melihat Gülses konuk oluyor.   

Yaptıkları işlerle hayata renk katmış usta isimler sanat yaşamının dününü ve bugününü Dünden Bugüne’de izleyicilerle paylaşıyor. Eda Özdemir stüdyoda bu hafta 7’den 70’ye herkes tarafından beğenerek dinlenen Türk Sanat Müziği’nin  unutulmaz sanatçılarından Melihat Gülses’i ağırlıyor. 

Melihat Gülses müzikle ve musikiyle geçen sanat hayatının bilinmeyen yönlerini Dünden Bugüne izleyicisiyle paylaşacak. Gülses programda ayrıca şarkılarının ve kendisinin neden bu kadar beğenildiğine dair değerlendirmede bulunacak.

Eda Özdemir’in sunumuyla her hafta ses ve sinema sanatçılarının dünyasını ekrana taşıyarak izleyenlerin yüreklerine dokunan ‘Dünden Bugüne’ her Cumartesi saat 12.15’te Ülke TV’de.

  •   Etiket
  •   Kaynak UlusalAjans

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI