23-04-2021 10:10:30 Son Güncelleme: 23-04-2021 12:04:30

Survivor'da şok diskalifiye!

Survivorın 74. bölümünde acil durum konseyi toplandı. Acun Ilıcalı, Survivordan diskalifiye olacak kişinin ismini açıkladı.
Survivor'da şok diskalifiye!

Survivor'ın 74. bölümünde acil durum konseyi toplandı. Acun Ilıcalı ise, ''Bugün itibariyle bir yarışmacımız Survivor'dan ayrılmak zorunda.'' ifadelerine yer verdi.

Herkesi şaşırtan bu açıklamanın ardından hem ünlüler hem de gönüllüler takımında yarışmacılar göz yaşlarına hakim olamadı.

Acun Ilıcalı açıklamalarına "Bu sene çok ciddi sakatlıklar yaşadık. Çağrı'nın, Merve'nin oldu. Sakatlanmayan neredeyse yok gibi. Ama önemli olan sakatlığın ciddiyeti. Bizim tek bir prensibimiz var. Yarışmacımızın sağlığını riske etmemek." sözleri ile başladı.

Ilıcalı, "Doktorumuz Türkiye'den hekimlerle görüşme yapıyor ve kararını veriyor. Bu karar 3 türlü oluyor; sakat, iyileşecek; sakat, uzun sürede iyileşecek. Üçüncüsü ise sakat, oynarsa kendisine zarar verir. Yani kendi sağlığına zarar verir dendiği anda hiçbir yarışmacımızı oynatmadık. Taviz vermeyeceğiz." dedi.

ÇAĞRI ATAKAN DİSKALİFİYE OLDU

Ilıcalı, "Survivor'ın gerçeği bu. Bugün itibari ile bir yarışmacımız sakatlıktan dolayı Survivor'dan ayrılmak zorunda." kötü haberini verdi.

Ilıcalı, "Bu ismi söylemek zorundayım artık. Aramızda şu an zaten. Doktorumuzun net açıklaması ile oyun oynarsa sağlığında kalıcı hasar olur dediği yarışmacımız Çağrı." dedi.

Çağrı gözyaşlarına boğulurken Acun Ilıcalı, "Senin durumunu çok bekledik, emin olana kadar 2 kere 3 kere konuştuk. Ancak senin durumu doktorumuz sonrası için sana hasar verebilir, bunun sorumluluğunu alıyorsan oynat dedi. Dizinde bir değil 3 tane çok ciddi problem var." sözlerini kullandı.

Çağrı gözyaşları içinde "Dizimin kötü olduğunu biliyordum ama beklemiyordum. Anneme söyleyin üzülmesin. Teşekkür edeyim en başta. Burada çok iyi insanlar tanıdım. Kalbini kırdığım kim varsa kusura bakmasın" dedi.

Acun Ilıcalı, "Ben annemi babamı genç yaşta kaybettim. Sevdiklerimizi sevdiğimizi söylemek için geç kalmamalıyız. Ne mutlu annene bunları duyabildi ve mutludur." dedi

  •   Etiket

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI