14-05-2021 18:50:00

Kuruluş Osman 59.bölüm fragmanı: 'Ciğerini söker, leşini kurtların önüne atarım!' Alarm çalıyor

ATVnin ödüllere doymayan projesi Kuruluş Osmanda önemli bir dönemece girilerek Osman için karar verme vakti gelip çatmıştır. Kuruluş Osman 58.son bölümde, Obaya varis bırakmak isteyen Osmanın yüreği yangın yerine dönse de evlilik kararını yerine getirmek mecburiyetindedir. Huzur ve barış ortamını bozmak isteyen Nikola, Osmanı devirmek için elinden geleni ardına koymazken Kuruluş Osman 59.bölüm fragmanı geldi mi?
Kuruluş Osman 59.bölüm fragmanı: 'Ciğerini söker, leşini kurtların önüne atarım!' Alarm çalıyor

Kuruluş Osman 58.son bölümde; Bir süredir çeşitli sebeplerle kararını erteleyen Osman, artık kendisine varis verecek makul kişiyle evlilik kervanına katılmak durumunda kalacaktır. Kuruluş Osman'da Osman, belirlediği şartlara uygun düşen ismin Malhun Hatun olduğuna kanaat getirmiştir ve her ne kadar güçlük çekse de bu düşüncesini Bala'yla paylaşmak zorunda kalmıştır. Tüm bunların yanı sıra yerinde durmak bilmeyen Nikola, durgun ortamı tekrardan hararetlendirmek için Osman ile Togay'ın sağladığı sulhu bozmaya çalışır. Edabalı ise evlilik hususunda Umur'un rızasını alma vazifesini üstlenir ve Osman'ın verdiği kararı öğrenen Bala'nın yüreği tuzla buz olurken Kuruluş Osman 59.bölüm fragmanı geldi mi?

Masumlar Apartmanı 34.bölüm fragmanı var mı? Ağır darbe indiriyor! Tehlikeyi atlatabilecek mi?

Kuruluş Osman'da Beklenmedik Karar! Bala ve Osman Zor Bir Süreç Bekliyor...

Kuruluş Osman 59.Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Senaryosunu Mehmet Bozdağ, Ozan Bodur, Atilla Engin ve Aslı Zeynep Peker Bozdağ'ın kaleme aldığı, genel yönetmenliğini Metin Günay'ın üstlendiği, hem zengin oyuncu kadrosu hem de etkileyici senaryosu ve başarılı prodüksiyonu ile gerilim tufanı estirerek her hafta birincilik tahtını hiçbir rakibine kaptırmayan Kuruluş Osman 59.bölüm fragmanı yayınlandı.

Kuruluş Osman 59.Bölüm Ne Zaman Başlayacak?

Diriliş Ertuğrul yapımıyla ülkemizde ve dünyanın çeşitli ülkelerinde adını duyuran Mehmet Bozdağ'ın yapımcılığında yer aldığı, yönetmenlik koltuğunda da Ahmet Yılmaz ve Fethi Bayram'ın oturduğu Bozdağ Film farkıyla kaliteli ve iddialı sahneler çıkaran Kuruluş Osman 59.bölümüyle 19 Mayıs Çarşamba tarihinde saat 20:00'da akıllardan silinmeyecek olaylarıyla dizi severlerin huzuruna geçecek.

Televizyon dizilerinde yaprak dökümü yaşanıyor! Finallerin ardı arkası kesilmedi! Bitirilecek..

Kuruluş Osman Son Bölümde Neler Yaşandı?

Şeyh Edebalı’nın araya girerek Osman Bey ve Umur Bey arasındaki olası çatışmayı önlemesinin ardından; Umur Bey, Togay’a saldırmaktan vazgeçer. Umur Bey’in gelmemesi üzerine Togay’ı tuzağa düşürme planı bozulan Nikola, Osman Bey ve Togay arasındaki barışı bozmak için harekete geçer.

Osman Bey, Göktuğ ve Alpleri elçi göndererek Togay’a anlaşmaya sadık kalacağını bildirirken; Şeyh Edebalı, evlilik konusunda Umur Bey’i ikna etme görevini üzerine alır. Osman Bey ise Şeyh Edebalı’nın tavsiyesini beylerle istişare ettikten sonra Malhun Hatun’la evlenmeye karar verdiğini Bala Hatun’a açıklar.

Malhun Hatun, Osman Bey’in kendisi ile evlenmek istemesine ne tepki verecek? Umur Bey, Osman Bey’in kızıyla evlenmesine razı olacak mı? Bala Hatun, Osman Bey’in evlilik kararını nasıl karşılayacak? Nikola, Togay’ı kışkırtmak için nasıl bir oyun kuracak? Togay, Osman Bey’den intikam almak için beklediği fırsatı ele geçirebilecek mi? Şeyh Edebalı, Umur Bey’i Osman Bey-Malhun Hatun evliliğine ikna edebilecek mi?

  •   Etiket
  •   Kaynak UlusalAjans

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI