23-06-2021 19:50:00

CHP'li Gürsel Erol,İstanbul seçimlerinin 2. yılında İstanbul'da saha çalışması yaptı

CHP Elâzığ Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Gürsel Erol, ,İstanbul seçimlerinin 2. yılında Bakırköy ilçede saha çalışması yaptı vatandaşlar ve esnaf ile buluştu .
CHP'li Gürsel Erol,İstanbul seçimlerinin 2. yılında İstanbul'da saha çalışması yaptı

 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), 23 Haziran 2019 İstanbul seçimlerinin 2. yıl dönümünde 39 ilçede eş zamanlı saha çalışması gerçekleştirdi.

CHP Elâzığ Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Gürsel Erol, ,İstanbul seçimlerinin 2. yılında Bakırköy  ilçede saha çalışması yaptı vatandaşlar ve  esnaf ile buluştu .
Cumhuriyet Halk Partisi  CHP Elâzığ Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Gürsel Erol, Ankara Milletvekili Nihat Yeşil ile birlikte  İstanbul seçimlerinin ikinci yıl dönümünde Bakırköy ve Beylikdüzü ilçelerini ziyaret etti. Burada partililer ve vatandaşlarla bir araya gelen Erol, uzun süre sohbet ederek  parti çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundu. 

Milletvekili Erol, son olarak ise Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu ve Beylikdüzü Belediye Başkanı   Mehmet Murat Çalık ile bir araya gelerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

  •   Etiket
  •   Kaynak UlusalAjans

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI