13-05-2021 16:00:00

Çelik: Suç örgütü üyesinin laflarıyla hedef alanları kınıyoruz

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “İçişleri Bakanımızı, kabinemizi ve partimizi bir suç örgütü üyesinin laflarıyla hedef alanları şiddetle kınıyoruz" dedi.
Çelik: Suç örgütü üyesinin laflarıyla hedef alanları kınıyoruz

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik sosyal medya hesabından, illegal ve mafyatik kişiliklerin süslü yalanlarını kabul ederek İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya, Cumhurbaşkanlığı Kabinesine, AK Parti’ye ve siyaset arkadaşlarına saldıran muhalefet siyasetçilerinin sadece kendilerine kişiliksiz notlar verdiğini belirterek şu ifadelere yer verdi:


“Suç örgütü mensubu şahısların hezeyanlarının peşine düşerek siyaset arkadaşlarımızı hedef alanlar aslında kendi referanslarının suç örgütü mensupları olduğunu itiraf etmekten başka bir şey yapmıyorlar. Muhalefetin siyasi demeç verirken kendisini suç örgütü mensubu bir şahsın ifadelerinden beslenmek zorunda hissetmesi, siyasetin en temel ilkesinden ahlaki bir sapmadır. Terör örgütü üyelerinin iddialarının bir suç örgütü üyesi tarafından dillendirildikten sonra siyaset gündemine taşınması, bir siyasi aracılık örneğidir ve nasıl bir kurgunun ürünü olduğu milletimizin ferasetinden kaçmamaktadır.”

"İÇİŞLERİ BAKANIMIZI, KABİENEMİZİ VE PARTİMİZİ BİR SUÇ ÖRGÜTÜ ÜYESİNİN LAFLARIYLA HEDEF ALANLARI ŞİDDETLE KINIYORUZ"

Elinde belge olanların hemen mahkemeye gitmesi gerektiğini belirterek şunları kaydetti:

“Elindeki malzeme sadece illegal/mafyatik tiplerin tezviratları olanlar, bunları kullanarak siyaset yapmıyorlar, sadece kendilerini kullandırıyorlar. İllegal odakların sözlerini esas alarak arkadaşlarımıza siyasi saldırıda bulunanlar, illegal odakların iftiralarını referans kabul ettiklerini beyan etmiş oluyorlar. Siyasetçinin bu hale düşmesi vahimdir. Bu şekilde davrananların yarın öbür gün kendileri hakkında illegal/suç örgütü mensubu kişiliklerin söyleyeceği her şeyin doğru kabul edileceği bir ortama imza attıkları açıktır. Rakibine gayrı meşru odakların iftiralarıyla saldıranlar, gayrı meşru odakların kendileri hakkında söyleyeceği her şeyi şimdiden doğru kabul etmiştir. Bu siyaset tarzı utanılması gereken bir siyaset tarzıdır.

İçişleri Bakanımızı, kabinemizi ve partimizi bir suç örgütü üyesinin laflarıyla hedef alanları şiddetle kınıyoruz. Suç örgütü üyelerini siyaset ve muhalefet yapmanın referansı kabul edenleri kınıyoruz.”

KAYNAK : İHA
  •   Etiket
  •   Kaynak UlusalAjans

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI