19-05-2024 19:24:45

19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Çıldır´da düzenlenen etkinliklerle kutlandı

İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğünün Çıldır Kaymakamlığı önünde bulunan Atatürk büstüne çelenk koyması ve bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan programa Çıldır sentetik çim sahasında devam edildi
19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Çıldır´da düzenlenen etkinliklerle kutlandı

İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğünün Çıldır Kaymakamlığı önünde bulunan Atatürk büstüne çelenk koyması ve bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan programa Çıldır sentetik çim sahasında devam edildi.   

Çıldır Sentetik çim sahada düzenlenen 19 MAyıs ve Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı programına Çıldır Kaymakamı M. Enes İpek, Garnizon Komutanı , Çıldır Belediye Başkanı, kurum amirleri, siyasi parti temsilcileri, vatandaşlar, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. 

Program saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından, günün anlam ve önemini belirten konuşmanın ardından Çıldır Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri tarafında hazırlanan halk oyunları,öğretmen korosu, jimnastik hareketler ve atletizm gösterileri sunularak, şiirler okundu.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle Çıldır İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından yapılan sportif faaliyetlerde dereceye giren öğrencilere ödüller verildi. Yapılan gösterilerin ardından 19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı programı tören geçişiyle sona erdi.

  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI