03-06-2020 00:53:25

Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında, mesleği nedir? Survivor Berkan Karabulut aslen nereli, ne iş yapıyor? Biyografisi...

Survivor'da Gönüllüler takımı kadrosunda yer alan Berkan Karabulut ile ilgili arayışlar devam ediyor. Survivor'da bu akşam nasıl bir performans sergileyeceği merak edilen Berkan Karabulut'un takım arkadaşları ile nasıl geçineceği de ayrı merak konusu. Peki Berkan Karabulut kimdir, kaç yaşında?
Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında, mesleği nedir? Survivor Berkan Karabulut aslen nereli, ne iş yapıyor? Biyografisi...

Survivor'da Gönüllüler takımının en önemli isimleri arasında yer alan Berkan Karabulut'un nasıl bir performans sergileyeceği ekran başındaki izleyiciler tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Bu hafta ekrana gelecek olan Survivor yeni bölümlerinde Berkan Karabulut'un performansı Gönüllüler takımı için oldukça büyük önem arz ediyor. Peki Berkan Karabulut kimdir?

SURVİVOR BERKAN KARABULUT KİMDİR?

Kişisel Eğitimci ve pilates hocasıdır. Aynı zamanda Fit2Move işletmesinin sahibi olan Berkan Karabulut, vücut geliştirme üzerine çalışmaktadır.

2011 yılında Bilecik Üniversitesi'nde okumaya başlayan Berkan Karabulut, 2015 yılında eğitimini tamamlayıp mezun olmuştur.

 

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI