05-09-2021 16:00:00 Son Güncelleme: 05-09-2021 16:04:27

Seçil Gür sevenlerini coşturdu

Antalyanın yeni konser mekanı Antalya Riff, eylül ayında da eğlenceyi hız kesmeden sürdürüyor. Antalya Riffte sahneye çıkan Seçil Gür, sevilen şarkıları ve repertuarıyla sevenlerini coşturdu.
Seçil Gür sevenlerini coşturdu

Antalya'nın yeni konser mekanı Antalya Riff, eylül ayında da eğlenceyi hız kesmeden sürdürüyor. Antalya Riff'te sahneye çıkan Seçil Gür, sevilen şarkıları ve repertuarıyla sevenlerini coşturdu.

 

Aylık konser programlarının yanı sıra hafta içi ve hafta sonu programlarıyla Antalyalıları müzik ve eğlenceyle buluşturan Antalya Riff'te eylül coşkusu cuma günü Deha Bilimlier, cumartesi günü ise Seçil Gür ile başladı. Antalya Riff'te Seçil Gür'den önce ise ön sahnede Caner Efe, şarkılarını seslendirdi. Genç şarkıcı sahnede sevilen parçalarını seslendirirken kendisini dinlemeye gelen konuklarına eşsiz bir akşam yaşattı. Seçil Gür, 'Geleni geleni', 'İşkence', 'Emi', 'Hastayım sana' gibi sevilen parçalarının yanı sıra hazırladığı repertuvarla sevenlerini coşturdu. Riff Antalya sahnesine gelen konuklar ise sevilen şarkıcının seslendirdiği parçalara hep bir ağızdan eşlik etti. Seçil Gür, yaklaşık 2 saat sahnede kaldı.


Daha önce de Riff'te sahne alan Seçil Gür, her cumartesi Antalya'da müzikseverlerle buluşacak. Serdar Ortaç ile geçen aylarda ilişkisini noktalayan ve Samsun Demir ile yeni bir albüm hazırlığında olan şarkıcı eylül ayında Antalya Riff sahnesinde cumartesilere damga vuracak.

  •   Etiket

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI