07-12-2021 18:10:00

SBK'nın avukatından Uğur Dündar'a yanıt: Pazarlık söz konusu değil

Sezgin Baran Korkmazın avukatı Prof. Dr. Murat Volkan Dülger, Korkmazın ABD savcıları ile görüşme gerçekleştirdiğini iddia eden Uğur Dündara yanıt verdi. Dülger, "ABD savcılarıyla söz konusu programda belirttiği türden bir pazarlığı kesinlikle bulunmamaktadır" diye yazdı.
SBK'nın avukatından Uğur Dündar'a yanıt: Pazarlık söz konusu değil

Prof. Dr. Murat Volkan Dülger, müvekkili Sezgin Baran Korkmaz ile ilgili suçlamalara yanıt verdi. Dülger, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda Kormaz'ın, "ABD savcılarıyla görüşme yaparak Türkiye’deki önemli irtibatları ve faaliyetleri ile ilgili bilgileri kendilerine açıklamaya hazır olduğu ve bu bilgilerin paylaşılması durumunda ABD’ye iade edilmemesi konusunda pazarlık yürüttüğü" iddiasında bulunan Uğur Dündar'a verdiği yanıtta, "ABD savcılarıyla söz konusu programda belirttiği türden bir pazarlığı kesinlikle bulunmamaktadır" ifadelerini kullandı.

Düler'in konuya ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalar şu şekilde:

"TELE 1 TV kanalında, Sayın Uğur Dündar tarafından hazırlanıp sunulan ve 3 Aralık 2021 tarihinde yayınlanan “Demokrasi Arenası” adlı programda müvekkilim Sezgin Baran Korkmaz hakkında çeşitli iddialarda bulunulmuştur.

 
  •   Etiket
  •   Kaynak UlusalAjans

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI