11-09-2021 23:50:00

Karabayır Ailesinden Yılın Düğünü! Kılıçdaroğlu Nikah Şahiti Oldu!

Sultangazi’nin önde gelen isimlerinden, Aslen Erzurumlu olan Ercan Karabayır’ın oğlu Muhammet Karabayır ile Çataltaş ailesinin kızı Elif Çataltaş Sarıyer’deki Bahar Country’de düzenlenen kır düğünü ile dünya evine girdi.
Karabayır Ailesinden Yılın Düğünü! Kılıçdaroğlu Nikah Şahiti Oldu!

Sultangazi’nin önde gelen isimlerinden, Aslen Erzurumlu olan Ercan Karabayır’ın oğlu  Muhammet  Karabayır ile Çataltaş  ailesinin kızı Elif Çataltaş Sarıyer’deki Bahar Country’de düzenlenen kır düğünü ile dünya evine girdi.

Sultangazinin önde gelen iş adamlarından, 2009 Yerel Seçimleri CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Ercan Karabayır’ın oğlu Muhammet  Karabayır ile Çataltaş  ailesinin kızı Elif Çataltaş dünya evine girdi. Muhteşem düğün törenine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’da katılım sağladı.

Sultangazi’nin önde gelen isimlerinden, Aslen Erzurumlu olan Ercan Karabayır’ın oğlu Muhammet  Karabayır ile Çataltaş  ailesinin kızı Elif Çataltaş Sarıyer’deki Bahar Country’de düzenlenen kır düğünü ile dünya evine girdi.

 Muhteşem düğüne CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul Milletvekilleri Gürsel Tekin,Sezgin Tanrıkulu ,Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclis Üyesi ve İstanbul Milletvekili Gökan Zeybek,CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu,CHP Istanbul İl Başkan Yardımcısı Kemal Avseren,Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç,Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun,Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt,Hasan Ali Eğitim ve Kültür Vakfı (HAKEV)Başkanı Muzaffer Aydın, CHP İlçe Başkanı Murat Poyraz, Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt ,STK Başkanları ,İş İnsanları, Belediye Meclis Üyeleri , Siyasi Parti Yöneticileri ile 1000’i aşkın davetli katılım sağladı.
Nikah töreni ile başlayan düğünde Nikah şahitliklerini CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul Milletvekilleri Gürsel Tekin,Sezgin Tanrıkulu ,CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu,CHP Istanbul İl Başkan Yardımcısı Kemal Avseren, yaparken .Nikahın akdinin ardından yemek ikramı yapıldı. Katılımcılar geç saatlere kadar sohbet ederek eğlendi. Erzurum Horasanlı olan Karabayır ailesi katılımcılara Erzurum’un meşhur Cağ kebabından ikram etmeyi de unutmadı.

  •   Etiket
  •   Kaynak UlusalAjans

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI