28-07-2021 17:00:00

Halil Sezai hakkında suç duyurusu

Şarkıcı Halil Sezainin darp ettiği komşusu Hüseyin Meriçin avukatı, Sezai hakkında yeniden suç duyurusunda bulundu. Sezainin sahne aldığı mekanda, "Tam dövemedim, bir dahaki sefere inşallah" sözleri suç duyurusunun gerekçesi olarak gösterildi.
Halil Sezai hakkında suç duyurusu

Şarkıcı Halil Sezai'nin darp ettiği komşusu Hüseyin Meriç'in avukatı, Sezai hakkında yeniden suç duyurusunda bulundu. Sezai'nin sahne aldığı mekanda, "Tam dövemedim, bir dahaki sefere inşallah" sözleri suç duyurusunun gerekçesi olarak gösterildi.

TRT Haber'in aktardığına göre, komşusunu darp ettiği görüntülerle günlerce konuşulup, yargılanan şarkıcı Halil Sezai, sahne aldığı mekanda olayı hatırlatarak "tam dövemedim" dedi. Bu sözler üzerine hakkında bir kez daha suç duyurusunda bulunuldu.

Suç duyurusunda Hüseyin Meriç'in can güvenliğinin olmadığı ifade edildi. Koruma talep edildi. Sezai hakkında uzaklaştırma kararı istendi. Dilekçede şarkıcının tutuklanması talebi de yer aldı.

Hatırlanacağı gibi Halil Sezai, 2020 yılının eylül ayında, komşusu Hüseyin Meriç'i darp etmişti. Şarkıcının yaşlı adamı dövdüğü görüntüler büyük tepki toplamıştı.

  •   Etiket
  •   Kaynak UlusalAjans

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI