13-12-2019 00:00:00

Ünal Karaman: Transfer yapabilirsek...

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, UEFA Avrupa Ligi C Grubu'nda Basel'e 2-0 yenilerek 1 puanla Avrupa defterini kapattıkları maçın ardından açıklamalarda bulundu.
Ünal Karaman: Transfer yapabilirsek...

Bordo-mavili takımın Avrupa performansıyla ilgili konuşan Ünal Karaman "Basel, Getafe, Krasnodar çok iyi takımlar. Bunu sadece Trabzonspor'un hocası olarak değil bir futbolsever olarak da söylüyorum. Buna rağmen ezilmedik, iyi oynadık ama ülkeye sonuç olarak arzu ettiğini veremedik. Ancak pırıl pırıl gençler kazandıracak serüven yaşadık." dedi.

 

 

"İNŞALLAH DAHA İYİ İŞLER YAPARIZ"

Ünal Karaman gelecek de Avrupa'da iyi işler yapabileceklerini söylerken "Genç oyuncularımıza şans verdik. Umarım iyi bir başlangıç olur. Bu çocuklar Türk futboluna hizmet edecek. Bu tecrübeyle inşallah önümüzdeki yıllarda iyi sonuçlar alacağız." ifadelerini kullandı.

 

 

"TÜRK TAKIMLARI OLARAK DEVAM EDECEĞİZ"

Türk takımlarının Avrupa'da kötü bir sezon geçirmesiyle ilgili gelen soru üzerine Ünal Karaman "Türk takımları olacak mücadeleye devam edeceğiz, yapacak bir şey yok. Futbolun gerçeğinden uzaklaşmadan devam edeceğiz. Oynadığımız rakipler zorlu rakipler. Bizim katıldığımız torbaya göre üç tane bizden güçlü üç takım gruba geliyor. İnşallah ileriki yıllarda tüm Türk takımları ülkemizi güzel bir şekilde temsil edecektir." yanıtını verdi.

ÜNAL KARAMAN'DAN TRANSFER YANITI

"Devre arasında hangi bölgeye transfer yapacaksınız?" sorusunu yanıtlayan Karaman "Forvet hattındaki sakatlıklar bizi çok etkiledi. Ekuban daha yeni döndü, Abdülkadir Ömür daha bir süre olmayacak. Bu sakatlık serüvenleri uzadı ve sayılar arttı. Çaresizlikler bizi marjinal kararlar almak zorunda bıraktı. Bu oyuncuların yerine şans verdiğimiz oyuncular da elinden geleni yaptı. Yönetim Kurulu'na transfer yapabileceğimiz bölgeler için kararlarımızı bildirdik. Transfer yapabilirsek, kararlarımızı göreceksiniz." dedi.

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI