22-09-2021 18:30:00

Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan Seçmenini Kapı Kapı Geziyor

İstanbul Sultangazi İlçesi Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan, Gazi Mahallesinde 35 Bin Seçmeni Çat Kapı Gezmeye Başladı .
Gazi Mahallesi Muhtarı  Ümit Doğan Seçmenini Kapı Kapı Geziyor

İstanbul Sultangazi İlçesi Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan, Gazi Mahallesinde 35 Bin Seçmeni Çat Kapı Gezmeye Başladı .

Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan Göreve Geldiği İlk Günden Beri sürekli evleri kapı kapı dolaşıyor ve vatandaş sorunlarını yerinde dinliyor Muhtar Ümit Doğan Şimdide Gazi Mahallesinde Kayıtlı 35 Bin Seçmeni ziyarete Başladı .Gazi 'de Mahalleye yeni taşınanlar ilk defa bu hizmetle tanışırken, ilk zamanlar çok şaşırıyorlar. Bu hizmetten memnun olan mahalle halkı kendisine sorunlarını Kapıya Kadar Gelen Muhtara Anlatıyor ve çok çabuk çare buluyor .Muhtar Doğan her gün esnaf ve ev ziyaretleri yapıyor bu ziyaretler bir yenisini ekledi Mahallede Yaşıyan 35 Bin seçmeni çat kapı ziyaret ediyor .Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan  '' Vatandaşı verdiği tepki çok olumlu .Yani bir muhtarın gelip sorması, ilgilenmesi gerçekten güzel bir şey. Benim yaptığım gibi başkalarında yapmasını isterim. Seçimden seçime değil. Her zaman lazımız biz. İnsanların yakın olması lazım birbirine. Ben gittiğim zaman insanlar çok memnun oluyorlar. Mahallemizde mağdur olan aileleri ben teker teker ziyaret ediyorum. İhtiyaçları olduğu zaman karşılıyoruz. Onları takip ediyoruz. İhtiyaçları varsa onları takip ediyorum.Esnafımızın sorunlarını dinliyorum " İfadelerin Kullandı 

  •   Etiket
  •   Kaynak UlusalAjans

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI