23-10-2020 14:39:41 Son Güncelleme: 23-10-2020 14:40:41

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika koronavirüs açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan cuma namazı sonrası açıklamalarda bulundu. Erdoğan konuşmasında, "Şu an itibariyle İstanbul salgında en önde gelen illerimizden biri. Çok dikkatli olmak zorundayız. Toplu mekanlardan bulunmayın." uyarısını yaptı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika koronavirüs açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:

Şu an itibariyle İstanbul salgında en önde gelen illerimizden biri. Çok dikkatli olmak zorundayız. Toplu mekanlardan bulunmayın. Sağlık Bakanı ile çalışmalarımız devam ediyor. Batıya göre salgından çok daha iyi durumdayız ama yeterli değil. 

KARABAĞ MESELESİ

Rusya ne kadar burada çözüm için yer almayı düşünüyorsa Türkiye'de en az Rusya kadar hakkı olduğunu düşünüyorum. Şu ana kadar Minsk 3'lüsü olarak bir karar alamadılar. Eğer Ermenistan Rusya'yı teklif ediyorsa, Azerbaycan da Türkiye'yi teklif ediyor.

LİBYA'DAKİ ATEŞKES

(Libya'da)Yapılan ateşkes anlaşması en üst düzeyde bir ateşkes değil. Daha alt düzeyde bunun kalıcılığı ne kadar olur bunu zaman gösterecek"

S400 KARARI

Bu testler doğrudur, yapıldı, yapılıyor. Amerika'nın bu yaklaşımı kesinlikle bizi bağlamaz. Yaptığımız testleri ABD'ye soracak değiliz. Dolasıyla biz sadece S400 değil, Amerika'dan aldığımız silahların da testlerini yapıyoruz. Yunanistan'ın elinde S300'ler var. Amerika onlara bir şey soruyor mu? Özellikler Rusya'ya ait bir silah olması onları rahatsız ediyor. Biz yolumuza aynen devam edeceğiz.

 

 

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI