HABER AKIŞI

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ak Parti Ardahan Milletvekili Adaylarını Tanıttı

 Tarih: 25-05-2018 13:51:00  -   Güncelleme: 25-05-2018 13:59:19
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Spor Salonu'nda gerçekleştirilen AK Parti milletvekili aday tanıtım toplantısına katıldı.
Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen aday tanıtım toplantısına eşi Emine Erdoğan ile katılan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, salondaki partililerce coşkuyla karşılandı. Erdoğan, salondaki partililere eşi ile birlikte karanfil attı. Toplantıya Başbakan Binali Yıldırım, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Bakanlar Kurulu üyeleri, milletvekilleri ve adaylar katıldı.

Tanıtım toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, milletvekili adaylarının tümüne taahhütlerin ve projelerin yer aldığı 360 sayfalık kitabın dağıtıldığını belirterek, "Tüm detaylar orada var. Sizlerden bu perspektifi öncelikle çok iyi hazmetmenizi bunun yanında seçim çevrelerinizdeki vatandaşlarımıza çok iyi anlatmanızı istiyorum. AK Parti milletvekili adayı olmak size çok büyük sorumluluklar yüklüyor. AK Parti milletvekili adayları duruşu, bakışı, anlayışı olan aşkı ve davası olan insanlardır. Sizler aynı zamanda bir büyük medeniyet davasının temsilcisisiniz. Bizler millet olarak bu topraklarda hep güzel başlangıçlar yaptık. İznik’te Selçuklu ile Sögüt’te Osmanlı ile, Ankara’da Cumhuriyetle güzel bir başlangıç yaptık. 1950’de çok partili hayata geçerek güzel bir demokrasi başlangıcı yaptık. 16 yıl önce AK Parti ile demokrasi ve kalkınma yolunda güzel bir başlangıç yaptık. 15 Temmuz’da milletimizle birlikte istiklalimize ve istikbalimize sahip çıkma konusunda güzel bir başlangıç yaptık. Şimdi de 24 Haziran’a yeni yönetim sistemimizle güzel bir başlangıç yapmaya hazırlanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından sırayla illerin adayları sahneye davet edildi. Sıra Ardahan a geldiğin de Ak Parti’den Ardahan Milletvekili adayı gösterilen Prof. Dr. Orhan Atalay ve Yüksek Bilgisayar Mühendisi Halil İbrahim Dursunoğlu, sahneye çıkarak Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte davetlileri selamlayarak birlikte fotoğraf çektirdiler.
 
AK Parti milletvekili aday tanıtım toplantısına Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy, İl Başkanı Mutlu Şanlıtürk, Göle Belediye Başkanı Akın İsmailoğlu, Posof Belediye Başkanı Cahit Ulgar, Kadın Kolları Başkanı Sultan Subaşı, Gençlik Kolları Başkanı Fevzi Bozkurt katıldı.
 
KÖKSOY’UN MUTLULUĞU DİKKATLERDEN KAÇMADI
 
24 Haziran Başkanlık ve 27. Dönem Milletvekili genel seçimlerinde Ak Parti’den Ardahan Milletvekili adayı gösterilen Prof. Dr. Orhan Atalay ve Yüksek Bilgisayar Mühendisi Halil İbrahim Dursunoğlu’na başarı dileyen Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy’un mutluluğu gözlerden kaçmadı.
 
27 MAYIS PAZAR GÜNÜ ARDASHAN GİRİŞİN DE KARŞILAMA YAPILACAK
 
Bu arada Milletvekili Orhan Atalay ve İkinci sıra adayı Halil İbrahim Dursunoğlu için Ardahan Üniversitesi kavşağından karşılama yapılacak. 27 Mayıs pazar günü saat 11:30'da yapılacak olan karşılamaya yüzlerce aracın gideceği öğrenildi. 
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER ARDAHAN HABERLERİ
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Yukarı