07-09-2021 21:50:00

CHP'li Gökan Zeybek,Sultangazi'de esnafların sorunlarını dinledi

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Sultangazide Çalışma Yapan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclis Üyesi ve İstanbul Milletvekili Gökan Zeybek,Esentepe Mahallesi’nde esnafların sorunlarını dinledi.
CHP'li Gökan Zeybek,Sultangazi'de  esnafların sorunlarını dinledi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclis Üyesi ve İstanbul Milletvekili Gökan Zeybek,Sultangazi İlçesinde Esentepe Mahallesi’nde esnafların sorunlarını dinledi.

 Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Sultangazi'de Çalışma Yapan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclis Üyesi ve İstanbul Milletvekili Gökan Zeybek,Esentepe Mahallesi’nde esnafların sorunlarını dinledi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclis Üyesi ve İstanbul Milletvekili Gökan Zeybek,'' Bugün Sultangazi’deydik.Esentepe Mahallesi’nde İlçe Başkanımız Murat Poyraz, İlçe yöneticilerimiz, Sultangazi Belediye Meclis Üyelerimiz ve Sultangazi Belediye Başkan Adayımız Haluk Bozkurt ile birlikte Esentepe Mahalle esnafımıza ziyaretler gerçekleştirdik.Esnafımızı, halkımızı dinliyoruz. Çözüm üretiyoruz. Çözüm için varız.”.İfadelerin Kullandı 
CHP İstanbul Milletvekili Gökan Zeybek'e CHP İlçe Başkanı Murat Poyraz, Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt ve Meclis Üyeleri Eşlik Etti.    HABER:BÜLENT ÇAVUŞ 

 

  •   Etiket
  •   Kaynak UlusalAjans

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI