12-07-2020 20:17:14

‘Cezalar caydırıcı olmalı'

Ünlü isimler Ozan Güven’in sevgilisi Deniz Bulutsuz’a uyguladığı iddia edilen şiddet olayına, tepki gösterdi. Murat Boz, “Kadına şiddetin cezası daha caydırıcı olmalı” dedi
‘Cezalar caydırıcı olmalı'

Murat Boz, Eda Ece, Nilperi Şahinkaya ve Ömür Gedik, Ozan Güven’in sevgilisi Deniz Bulutsuz’a uyguladığı iddia edilen şiddet olayı hakkında konuştu. Boz, “Kadına şiddetin cezası daha caydırıcı olmalı. Şiddete sonuna kadar karşıyız” dedi. Şarkıcı, “Sosyal medya üzerinden bu zamana kadar tacize uğradınız mı?” sorusuna ise “Bizim işimizin bedeli de bu maalesef, böyle şeyler oluyor” yanıtını verdi.

Ece, “Hiç böyle haberler olsun istemezdim. Yapılanlar bu ülkeye yakışmıyor” derken, Şahinkaya “Her zamanki gibi kadına şiddete karşıyız, zaten hepimizin bu konuyla alakalı ne düşündüğü ortada” açıklamasını yaptı. Kendisinin de şiddete maruz kaldığını belirten Gedik ise, “Şiddet gösteren herkesin gerektiği cezayı almasını istiyorum. Bir erkeğin kadınına el kaldırmasını herkesin sorgulaması gerekiyor. Ne olursa olsun kadına şiddet uygulanmaz” dedi. 

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI