10-09-2019 08:20:50

Kurtlar Vadisi dizisi 2020 yılında Netflix'te mi yayınlanacak?

Pana Film, bir döneme damga vuran dizilerden olan Kurtlar Vadisi'nin yeni sezonda Netflix'te olacağı yönündeki iddiaları yalanladı.
Kurtlar Vadisi dizisi 2020 yılında Netflix'te mi yayınlanacak?

Türkiye'de 1,5 milyon abone sayısına ulaşan Netflix'in son olarak Türk televizyon tarihinin en çok izlenen yapımlarından biri olan Kurtlar Vadisi'nin yeni bölümlerini yayınlamak için Pana Film ile anlaşma sağladığı iddia edildi. Ancak yapım şirketi açıklama yaparak iddiaları yalanladı.

KURTLAR VADİSİ, NETFLIX'E GELİYOR İDDİASI

2 sezondur herhangi bir kanalda yayınlanmayan Kurtlar Vadisi, 2020 yılında Netflix aracılığıyla izleyicisiyle buluşacağı iddia edildi. Hatta dizinin Netflix'te yayınlanacak olan kısmının adının Kurtlar Vadisi Kaos olacağı bile söylendi.

YAPIM ŞİRKETİNDEN AÇIKLAMA GELDİ

Netflix iddiasının giderek büyüdüğünü gören Pana Film ise açıklama yaparak çıkan haberleri yalanladı. Yapım şirketinden gelen açıklamada "Bazı yayın organlarında yapımcılığı Pana Film tarafından üstlenilen Kurtlar Vadisi adlı dizimizin bir dijital platform ile anlaştığına dair spekülatif haberlere yer verildiği görülmüştür. Söz konusu haberler gerçeği yansıtmamaktadır" denildi.

  •   Etiket

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI