25-06-2021 09:20:00

Bakan Soylu: “Başlarını mağaralardan çıkaramıyorlar”

Muşta, Şehit Jandarma Üsteğmen İsmail Moral Geçici Jandarma Asayiş Karakolundaki güvenlik toplantısına katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiyede var olan terörist sayısının 240a düştüğünü belirterek, "Başlarını mağaralardan çıkaramıyorlar. Telsizle konuşamıyorlar. Bir yerlere gidemiyorlar" dedi.
Bakan Soylu: “Başlarını mağaralardan çıkaramıyorlar”

Muş'ta, Şehit Jandarma Üsteğmen İsmail Moral Geçici Jandarma Asayiş Karakolu'ndaki güvenlik toplantısına katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'de var olan terörist sayısının 240'a düştüğünü belirterek, "Başlarını mağaralardan çıkaramıyorlar. Telsizle konuşamıyorlar. Bir yerlere gidemiyorlar" dedi.

MUŞ (Ulusal Ajans) - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yaklaşık 4 saat süren güvenlik toplantısı sonrası Muş Hasköy'de vatandaşlara seslendi. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Bakan Soylu, "Terör örgütü gelecekmiş, Hasköylü hemşehrilerimin yaylalara gitmesini engelleyecekmiş. Yapabildiler mi? Barajları yaptırmayacaklardı. Becerebildiler mi?" diye sordu.Bakan Soylu, Türkiye’deki terörist sayısı 240'a düştüğünü söyledi.

  •   Etiket
  •   Kaynak UlusalAjans

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI