02-12-2021 10:00:00

Avcılar'da yıldız çiftinin öldürülmesi: 3 kişi tutuklandı

Avcılarda otel işletmeciliği yapan karı koca Esra Yıldız ve Nuri Yıldızın öldürülmesiyle ilgili adliyeye sevk edilen 7 kişiden 3ü tutuklandı.
Avcılar'da yıldız çiftinin öldürülmesi: 3 kişi tutuklandı
Avcılar'da otel işletmeciliği yapan karı koca Esra Yıldız ve Nuri Yıldız'ın öldürülmesiyle ilgili adliyeye sevk edilen 7 kişiden 3'ü tutuklandı.

Esenyurt TEM Otoyolu Haramidere bağlantı yolunda 11 Ekim 2021 tarihinde yanan lüks bir aracı söndüren itfaiye ekipleri söndürdü. Aracın içinde kan izleri görülünce polis harekete geçerek soruşturma başlattı. Polis lüks otomobilin sahibi Nuri Yıldız'ın evine gittiğinde eşi Esra Yıldız(38)'ın boğazı kesilerek öldürüldüğünü gördü. Olayla ilgili yürütülen soruşturmada polis Nuri Yıldız'ı aramaya başlarken, 14 Ekim 2021 tarihinde Beylikdüzü, Dereağzı Mahallesi, Gaziler Caddesi ile Vilda Sokak arasında  bulunan boş arazide bir erkek cesedi bulundu. Yapılan incelemede başından tabancayla vurularak öldürülen cesedin Nuri Yıldız'a ait olduğu belirlendi.

3 KİŞİ TUTUKLANDI

Yıldız çiftinin öldürülmesi ile ilgili olarak adliyeye sevk edilen 7 kişiden Ferhat, Mühyettin ve Aleyna Yıldız tutuklanarak cezaevine gönderildi. Diğer 4 şüphelinin ise, adli kontrol şartı ile serbest bırakılmasına karar verildi.

  •   Etiket
  •   Kaynak UlusalAjans

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI