Bugun...Ardahan Dernekler Federasyonu Kocaeli Büyükşehir Belediyesin de

Tarih: 25-11-2017 00:40:46 + -


Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileriyle buluşmalarını sürdürüyor.


Ardahan Dernekler Federasyonu Kocaeli Büyükşehir Belediyesin de

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileriyle buluşmalarını sürdürüyor.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, kentin her noktasında vatandaşlarla bir araya gelmesinin yanında Sivil Toplum Kuruluşlarının (STK) temsilcileriyle de buluşmayı sürdürüyor. Karaosmanoğlu bu kapsamda, Eğitim Bir-Sen Kocaeli Şube Başkanı Şahin Yaşlık, Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı Fakir Yılmaz ve Gaziantepliler Dernek Başkanı Hasan Özaygut ve yönetimlerini makamında ağırladı. Karaosmanoğlu birlikteliklerde "Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet" vurgusu yaptı.

"STK'lar millet ve devlet için vardır"

Kocaelilerle her fırsatta buluşan, evlerine ve iş yerlerine konuk olan Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri ve yönetimleriyle de istişare yapmayı ihmal etmiyor. Demokrasinin gelişmesine ve yerel yönetimlerle kenti beraber yönetilmesine çok değer verdiğini dile getiren Karaosmanoğlu, "Şayet, ülke ve millet olarak hedeflerimize ulaşmak istiyorsak öncelikle güçlü olacağız. Bu da çok çalışmaktan ve üretmekten geçmektedir. İnsanımızın değerlerine saygı göstererek çağın gereklerine uygun yeni yaklaşımlar ve fikirlerle milletimizin kalkınmasına öncülük etmeliyiz. Büyükşehir Belediyesi olarak STK'ların faydalı işlerde yoğunlaşmasına katkı sunmak her daim önceliğimiz olmuştur. STK'lar millet ve devlet için vardır" diye konuştu.

"Allah birliğimizi, sevgimizi daim kılsın"

Eğitim Bir-Sen başta olmak üzere Ardahan Dernekler Federasyonu ve Gaziantepliler dernek yönetimleriyle olan görüşmede, Türkiye'nin daha çok kardeşliğe ve birliğe ihtiyacı olduğunu da dile getiren Karaosmanoğlu, "Türkiye'mizin her köşesi cennet. Her şehri ayrı güzel. Zengin kültürümüz, örnek medeniyetimiz ile insanlığa örnek olmuş bir coğrafyada yaşıyoruz. Kendine has kültürleri, üslubu, kendine özgü medeniyeti olan kentlerimiz var. İşte bu güzel kent dokularını koruyarak günümüzden geleceğe bozulmadan aktarılmasını arzu ediyorum. Allah birliğimizi, sevgimizi daim kılsın. Her daim yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyorum" ifadelerini kullandı.

Kocaeli, tüm Türkiye'nin bir evi ve ocağıdır diyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, "Çünkü bizim özümüz bir, kökümüz bir. Şunu da son olarak özellikle belirtmek isterim ki Milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy'un dediği gibi; "Girmeden tefrika bir millete, Düşman giremez! Toplu attıkça yürekler, Onu top dahi sindiremez" diyerek sözlerini tamamladı. Görüşmeler karşılıklı fikir alışverişinin yanı sıra Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'na STK'lara verdiği her türlü destek için teşekkür edilmesiyle sona erdi.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Dernekler Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • ÇILDIR GÖLÜ’NDE KIŞ ŞÖLENİ 2018
  ÇILDIR GÖLÜ’NDE KIŞ ŞÖLENİ 2018
 • Yalnızçam Kayak Merkezi Açıldı
  Yalnızçam Kayak Merkezi Açıldı
 • ARDAHAN EMİTT FUARINDA
  ARDAHAN EMİTT FUARINDA
 • Ardahan da Kartpostallık Kar Görüntüleri
  Ardahan da Kartpostallık Kar Görüntüleri
 • Çıldır Gölünde Böylesi İlk Defa Oluyor
  Çıldır Gölünde Böylesi İlk Defa Oluyor
 • Başbakan Binali Yıldırım Ardahan da
  Başbakan Binali Yıldırım Ardahan da
 1. ÇILDIR GÖLÜ’NDE KIŞ ŞÖLENİ 2018
 2. Yalnızçam Kayak Merkezi Açıldı
 3. ARDAHAN EMİTT FUARINDA
 4. Ardahan da Kartpostallık Kar Görüntüleri
 5. Çıldır Gölünde Böylesi İlk Defa Oluyor
 6. Başbakan Binali Yıldırım Ardahan da
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Ardahan Belediyesi Tiyatro Günleri
  Ardahan Belediyesi Tiyatro Günleri
 • Aslan Çetelerinin İnfaz Görüntüleri
  Aslan Çetelerinin İnfaz Görüntüleri
 • ARDAHAN'DA 23 ŞUBAT KURTULUŞ COŞKUSU
  ARDAHAN'DA 23 ŞUBAT KURTULUŞ COŞKUSU
 • Çıldır Kristal Göl Kış Şöleni Nefes Kesti
  Çıldır Kristal Göl Kış Şöleni Nefes Kesti
 • Çıldır Kristal Göl Kış Şöleni Nefes Kesti
  Çıldır Kristal Göl Kış Şöleni Nefes Kesti
 • Ardahan ın Tanıtım
  Ardahan ın Tanıtım
 1. Ardahan Belediyesi Tiyatro Günleri
 2. Aslan Çetelerinin İnfaz Görüntüleri
 3. ARDAHAN'DA 23 ŞUBAT KURTULUŞ COŞKUSU
 4. Çıldır Kristal Göl Kış Şöleni Nefes Kesti
 5. Çıldır Kristal Göl Kış Şöleni Nefes Kesti
 6. Ardahan ın Tanıtım
VİDEO GALERİ
YUKARI