20-11-2019 19:00:00

Ali Şen: 'Şampiyon olunmazsa Ali Koç gider'

Fenerbahçe'nin efsane başkanlarından Ali Şen, Fenerbahçe'nin bu sezon mutlak şampiyonluk hedefine ulaşması gerektiğini dile getirdi.
Ali Şen: 'Şampiyon olunmazsa Ali Koç gider'

Fenerbahçe'nin efsane başkanlarından Ali Şen, sarı-lacivertli kulübün bu sezon şampiyon olmaması halinde Ali Koç ile devam edilmeyeceğini ifade etti.

Ali Şen'in Ali Koç ve kulübün başarı durumu ile ilgili sözleri şu şekilde:

"Şimdi Ali Koç, geçen sezon basketbol iyi, futbol çok kötü. Bu sezon basketbol çok kötü, futbol iyi derken mağlup oluyorsun. İstediğiniz gibi bir türlü olmuyor. Şampiyonluk şart. Taraftarlar geçen sezon bütün tribünleri doldurdu. Bu sezon en zor anlarda yine doldurdu. Bugün başkan Ali Koç'u en çok destekleyenlerin başında ben geliyorum. Fenerbahçe taraftarlarını çok iyi tanıyan biri olarak, bu sezon Fenerbahçe şampiyon olamazsa Ali Koç'la devam edeceklerini sanmıyorum." 

"BEN BAŞKAN OLMAM"

"Ben iki kez bu riski aldım. İkinci dönemimde aldığım risk çok büyüktü ama taraftar karar vermişti zaten başkanlığıma. Hatırlarsınız 'Ali Şen başkan Fenerbahçe şampiyon' dediler. Geldim ve şampiyon olduk. Ama şimdi yaş 80 artık. Bana müsaade. Artık başkan olmam" 

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI