HABER AKIŞI

Adaylar Ardahan a konvoy eşliğinde geliyor

 Tarih: 25-05-2018 14:03:03
Ak Partide Gözler Birilerini Arayacak Mı? MHP Tabanı Orada Olacak Mı? CHP’de yoğun kitle olacak mı?…HDP Duruşmayı Bekliyor.. 24 Haziran seçimleri öncesi, partilerinden aday olan milletvekili adayları şehre giriş için hazırlıklar yaptıkları bilgisi alındı. Ardahan hafta sonunu hareketli geçireceğe benziyor. Konvoy esliğinde şehre giriş yapmayı planlayan milletvekili adayları, gövde gösterisinde bulunmak için tüm imkânları kullandıkları da görüldü.

AK PARTİDE GÖZLER BİRİLERİNİ ARAYACAK MI?

AK Parti Milletvekili adayları Pazar günü 11,30’da konvoyla Ardahan’a giriş için hazırlıklara başladı.

MHP TABANI ORADA OLACAK MI?

Pazar günü ise Ardahan tarihinde bir ilk olan kadın milletvekili adayı Sevim Köseliören, Saat:12.00’da Ardahan’a giriş yapmayı planladığı ve MHP tabanının bir yere kaymadığını göstermek için hazırlıklar başlattığı bilgisi alındı.

CHP’DEN SIRADAN KARŞILAMA

Hafta sonunu hareketli geçirecek olan Ardahan, pazartesi gününü de hareketli geçirecek. Pazartesi günü saat:12.00’da Cumhuriyet Halk partisi milletvekili adayları konvoy eşliğinde şehre giriş yapacakları öğrenildi.

HDP DURUŞMAYI BEKLİYOR..

HDP 2. Sıra adayı Öztürk Polat Yarın Cuma günü Ardahan’a sessizce gelip; seçim çalışmalarına başlayacağı bilgisi alınırken; 1. Sıra adayı Taşkın Aktaş’ın 30 Mayıs’da davasının beklendiği öğrenildi. HDP es genel başkanı Pervin Buldan’ın 1 Haziran’da, Ardahan halkıyla buluşmaya geleceği öğrenilirken; 30 mayısta vekil adayı Aktaş serbest kalırsa birlikte gelecekleri de alınan bilgiler arasında oldu.

  Kaynak: Sezgin Uygar/Ardahan   Editör: Ardahan Haberi
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER ARDAHAN HABERLERİ
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Yukarı