18-01-2024 08:39:43

Yanında sevgilisi varken cep telefonuna "karım" mesajı gelen kadın seyir halindeki araçtan atladı

Erzurum'da sevgilisiyle gezerken cep telefonuna "karım" yazılı mesaj gelen bir kadın, sevgilisinin durumu ailesine anlatacağını söylemesi üzerine korkup seyir halindeki araçtan atladı. Araçtan atlayan kadın ağır yaralanırken, sevgilisi ise gözaltına alındı.
Yanında sevgilisi varken cep telefonuna

Erzurum'da, sevgilisiyle gezerken cep telefonuna bir erkekten "karım" yazılı mesaj gelen 28 yaşındaki Hümeyra Ç., erkek arkadaşının, durumu ailesine anlatacağını söylemesi üzerine korkup, seyir halindeki hafif ticari araçtan atladı. Hümeyra Ç. ağır yaralanırken, sevgilisi 28 yaşındaki Abdurrahman Ö. ise gözaltına alındı.

Olay, Yakutiye ilçesi ile Aziziye ilçesini birbirine bağlayan Farabi Bulvarı'nda meydana geldi. İddiaya göre, evlilik hazırlığı yapan Hümeyra Ç. ile Abdurrahman Ö. buluşup, hafif ticari araçla gezintiye çıktı. Bir süre sonra Hümeyra Ç.'nin telefonuna "karım" yazılı mesaj geldi. Gelen mesajı gören Abdurrahman Ö., Hümeyra Ç. ile tartışmaya başladı. Abdurrahman Ö., daha sonra mesajın atıldığı numarayı arayıp, karşısına çıkan kişiyle de tartıştı. Abdurrahman Ö., telefonu kapattıktan sonra sevgilisi Hümeyra Ç.'ye, her şeyi ailesine anlatacağını söyledi.

SEYİR HALİNDEKİ ARAÇTAN ATLADI

Abdurrahman Ö.'nün bu sözleri üzerine paniğe kapılıp korkan Hümeyra Ç., seyir halindeki hafif ticari aracın kapısını açıp, kendisini yola attı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Sağlık ekiplerince yapılan kontrolde ağır yaralandığı belirlenen Hümeyra Ç., olay yerinde ilk müdahalesinin ardından Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırıldı. Burada tedaviye alınan Hümeyra Ç.'nin hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

"TARTIŞTIK, 'SENİ ANNE VE BABANIN ÖNÜNE ATACAĞIM' DEDİM"

Polis, olayla ilgili Abdurrahman Ö.'yü gözaltına aldı. Abdurrahman Ö. ilk ifadesinde, Hümeyra Ç. ile 3 aydır birlikte olduğunu belirterek, "Cep telefonuna bir başka erkek tarafından gönderilen ve 'karım' diye hitap edilen mesajı gördüm. Tartıştık, 'Seni anne ve babanın önüne atacağım' dedim. Evlerine doğru giderken araçtan atladı." dediği öğrenildi. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürdürülüyor.

  •   Etiket
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI