08-05-2023 19:43:31 Son Güncelleme: 08-05-2023 19:51:31

Türkiye'nin yerli otomobili Togg, Ardahan'lı vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle karşılandı

Türkiye'nin yerli otomobili Togg, Ardahan'da yağmurlu havaya rağmen, Milli Egemenlik Parkı'nda toplanan vatandaşlar tarafında büyük ilgi gördü
Türkiye'nin yerli otomobili Togg, Ardahan'lı vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle karşılandı

Türkiye'nin yerli otomobili Togg, Ardahan'da  yağmurlu havaya rağmen, Milli Egemenlik Parkı'nda toplanan vatandaşlar tarafında büyük ilgi gördü.  "Anadolu kırmızısı" rengindeki arac büyül beğeni görürken vatandaşlar aracı yakından tanımaya çalıştı, Togg ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

AK Parti Ardahan milletvekili adayı Güven Karakoyun, burada yaptığı konuşmada, AK Parti olarak hizmetleri sunmaya devam edeceklerini söyledi.

AK Parti hükümetlerinin tek derdinin millete hizmet etmek olduğunu belirten Karakoyun, "Cumhurbaşkanı'mız bize çok şey kazandırdı. O hizmetlerden birisi de Togg. Daha nice hizmetler AK Parti ile devam edecek. Türkiye'de AK Parti ile herkes kazanacak. Bundan kimsenin şüphesi olmasın." dedi.

Vatandaşlardan Berkan Polat ta Togg'u görmek için geldiğini ifade ederek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yapılamaz denen her şeyi yaptığını söyledi.

  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI