"haberler" İLE İLGİLİ HABERLER

Ardahan Haberi: Türk Tabipleri Birliği Fincancı adliyeye sevk edildi
Türk Tabipleri Birliği (TTB) Başkanı Şebnem Korur Fincancı'nın emniyetteki sorgusu sona erdi. Fincancı adliyeye sevk edildi.
Ardahan Haberi: Kılıçdaroğlu'nun 'başörtüsü' çıkışı! Akşener: Gerek yoktu
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, TOGG'un fabrika açılışı için aldıkları kararı açıklarken, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun başörtüsü çıkışıyla ilgili de dikkat çeken değerlendirmelerde bulundu.
Ardahan Haberi: Kılıçdaroğlu: Hiçbir ayrımcılık yapmadan 85 milyonu kucaklayacağız
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Kavga değil huzur istiyoruz. Bizim hedefimiz bu. Kimlik üzerinden, inanç üzerinden, yaşam tarzı üzerinden siyaset yapmayacağız. Hiçbir ayrımcılık yapmadan 85 milyonu kucaklayacağız" dedi.
Ardahan Haberi: Yer: Adana! Mesaj attığı kızın erkek kardeşleri tarafından jiletlenip öldüresiye dövüldü
Adana'da bir grup, yakınları olan genç kıza mesaj attığını iddia ettiği genci sokak ortasında iç çamaşırıyla kalana kadar soydu, ardından tekme ve yumruklarla darbedip, yüzünü jiletle kesti.
Ardahan Haberi: CHP'de 'kimyasal silah' krizi! Tanrıkulu'na tepki: Sana ne kardeşim
CHP'de Sezgin Tanrıkulu'nun 'kimyasal silah' çıkışıyla başlayan tartışma sürüyor. Tanrıkulu'na son tepki CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'dan geldi.
Ardahan Haberi: AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Çok ciddi bir kazaydı
AK Parti sözcüsü Ömer Çelik Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesi'nde Binali Yıldırım ve Şamil Ayrım'ı ziyaret etti. Çelik, "Arabanın takla attığı ve daha sonra kayalara çarptığı çok ciddi bir kazaydı. Sayın başbakanımızın tabi ki sıkıntıları var tabi ki ciddi bir kaza atlattı ama fiziken giderek daha iyi bir şekilde, hafif yürüyüş yapabiliyor" dedi.
Ardahan Haberi: Diyarbakır'da Demirtaş'a sert tepki! Erdoğan: Bu adamın Kürtlükle alakası yok
Diyarbakır'da yapımı tamamlanan 140 projenin toplu açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diyarbakır Cezaevi'nin müze olduğunu duyurdu. Eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'a da tepki gösteren Erdoğan'ın gündeminde Diyarbakır Anneleri de vardı.
Ardahan Haberi: HDP'li Güzel'in 'devamsızlık' raporunun görüşülmesi için komisyon kurulacak
TBMM Adalet Anayasa Karma Komisyonu'nda, tutuklu yargılanması devam eden HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel'in milletvekilliğinin düşürülmesi amacıyla, 'genel kurul devamsızlık raporunun' görüşülmesi için Hazırlık Komisyonu kurulmasına karar verildi.
Ardahan Haberi: Kılıçdaroğlu: Ülkemize barışı, huzuru getireceğiz, kamplaşmayı bitireceğiz
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Biz Kuvayımilliyeciyiz. Dolayısıyla hiç kimse endişe etmesin. Ülkemize barışı getireceğiz, ülkemize huzuru getireceğiz, kamplaşmayı bitireceğiz. Kimlik ve inanç üzerinden siyaseti bitireceğiz" dedi.
Ardahan Haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Aliyev Zengilan Havalimanı'nın açılışını yaptı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile Zengilan Havalimanı açılışını gerçekleştirdi.
BİZİ TAKİP EDİN
Tüm Anketler
ARDAHAN'DA HANGİ PARTİ KAZANIR?
YUKARI