"çanakkale" İLE İLGİLİ HABERLER

Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi Ardahan Geldi
Çanakkale Zaferi’ni geniş kitlelere aktarmak amacıyla 81 ilimizi dolaşan, "Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi" Ardahan’a geldi
Temizliği gittiği evden 10 bin 400 euro çaldı
Çanakkale'de temizliğe gittiği S.S.'nin (53) evinden 10 bin 400 euro (Yaklaşık 92 bin lira) çalan N.K. (33) adlı kadın, gözaltına alındı. N.K.'nin 6 yıl önce de ailesi ile birlikte yaşadığı evden 35 bin lira çaldığı belirtildi.
AK Partili Turan: İki kule arasındaki bağlantıyı gururla izleyeceğiz
AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, 1915 Çanakkale Köprüsü'nde Asya ile Avrupa ankraj blokları arasına geçici çalışma halatı olarak adlandırılan kılavuz halatının çekilmeye başlamasının ardından, "Şimdiye kadar boğazda yükselen kuleleri gördük. Artık iki kule arasındaki bağlantıyı gururla izleyeceğiz" dedi.
Her şey yarım saat arayla oldu! Baba oğuldan kahreden haber
Çanakkale'nin Ezine ilçesine bağlı Kemallı köyünde aile içi kavgada dram yaşandı. Naim Çetinkaya (60) ve oğlu Faruk Çetinkaya (25) yaşanan tartışmanın ardından av tüfeğiyle arka arkaya intihar ederek yaşamlarına son verdi.
AK Partili Bülent Turan bal üreticileriyle bir araya geldi
AK Parti TBMM Grup Başkanvekili Bülent Turan, "AK Parti, her zaman tarihiyle gurur duyan, bu şanlı tarihe ve ecdada karşı yüksek bir sorumlulukla gece gündüz çalışmayı şiar edinen bir partidir. Biz tarihimizi de CHP’nin yaptıklarını da çok iyi biliyoruz." dedi.
Çanakkale açıklarında 145 düzensiz göçmen kurtarıldı
Çanakkale'nin Ayvacık ilçesi açıklarında tekneleri arızalanan 145 düzensiz göçmen karaya çıkarıldı.
Çanakkale Biga’da uyuşturucu operasyonu
Çanakkale'nin Biga ilçesinde jandarma tarafından düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 3 şüpheli yakalandı.
Çanakkale Biga'da kaçak tütün operasyonu
Çanakkale'nin Biga ilçesinde, evinde tütün mamulleri üretip, bunları yasa dışı yollarla satan şüpheli, jandarma tarafından yakalandı.
Çanakkale’de uyuşturucu operasyonu: 1 gözaltı
Çanakkele’nin Biga ilçesinde, ‘Roket’ isimli uyuşturucu köpeği ile birlikte şüpheli M.U.’ya ait ev ve bahçede arama yapan ekipler, saksılarda yetiştirilen 40 kök kenevir bitkisi ile 1 kilo 250 gram kubar esrar maddesi ele geçirildi. Operasyonda şüpheli, gözaltına alındı.
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI