"gazetehaberi" İLE İLGİLİ HABERLER

Boğaz’da krallıklarını kurdular! Günlük 300 lira
Boğaz’ın Avrupa kıyılarındaki teknelerin işgalci olduğu ve hiçbir ücret ödemedikleri bu yerleri başkalarına günlük 300 liraya kiraya verdikleri ortaya çıktı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, kıyıları işgal eden ve kendi kurallarını uygulayan teknelerin taşınması için çalışma başlattıklarını duyurdu.
'Hiç bu kadar çaresiz ve yalnız hissetmemiştik'
Kovid-19 tedbirleri kapsamında 65 yaş ve üzeri vatandaşlara getirilen kısıtlamalara tepki gösteren Nebahat Çehre, sosyal ve iş hayatının sekteye uğradığını söyledi. 65 yaş ve üzeri bilinçli ve örnek gruptur’ diyen Çehre, ‘Neden kısıtlandığımı, evden çıkmamıza izin verilmediğini gerçekten anlamak mümkün değil’ siteminde bulundu.
‘Başbuğ’un düşünceleri sakıncalı’
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, dün yaptığı yazılı açıklamada gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.
Henüz köprüyü geçmiş değiliz
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, başörtüsü ve darbe tartışmalarına değinirken, “hala birilerinin zihninde darbe, demokrasiyi içselleştirememiş olan birilerinin zihninde bu milletin bu medeniyet yürüyüşünü akamete uğratmak için darbe hayallerinin yer aldığını da maalesef çok net bir şekilde görüyoruz” dedi
Arnavutluk ile  yeni bir sayfa
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Rama’yı ağırladı. Erdoğan, “FETÖ’nün iki ülke arasındaki ilişkileri zehirlemesine izin vermeyeceğiz” derken Rama, “İlişkilerde yeni sayfa açmak için güçlü bir irade gördük” dedi
Bakan Koca’dan SMA açıklaması: İnsanımızın iyi niyeti suistimal ediliyor
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Spinal Muskuler Atrofi (SMA) kampanyasının ‘kirli’ yönü, bazı küresel şirketlerin insanımızın iyi niyetini suistimal etmesidir” ifadesini kullandı.
Şentop, DSP Genel Başkanı Aksakal’ı kabul etti
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, DSP Genel Başkanı Önder Aksakal’ı kabul etti.
CHP’li vekilden Pınar’ın babasına suç duyurusu
CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’in öldürülmesinin ardından baba Sıddık Gültekin’i  telefonla arayarak “davadan vazgeç” dediği iddiasıyla ilgili suç duyurusunda bulundu.
‘Ülkeyi sarsacak projelerimiz var’
“Vatandaşın da artık ‘yeter’ demesini bekliyoruz” diyen Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın CHP’den korktuğunu savundu. CHP lideri seçime hazır olduklarını tekrarladı
‘Su kaynaklarımızı  doğru kullanmalıyız’
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, “Dünya, hepimizin ortak evi. Bu bilinçle hareket edip, su kaynaklarımızı doğru kullanmalıyız” dedi.
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI