"BOTAŞ Doğalgaz boru hattının hemen yanı başından geçtiği Hanak´ta vatandaşlar doğalgaz istiyor" İLE İLGİLİ HABERLER

Ardahan Merkez ve Göle de Muhtarlık Seçimi Yapıldı
Erzurum, Ağrı, Kars, Ardahan, Iğdır, Ardahan ve Erzincan'da vatandaşlar, farklı nedenlerle boş bulunan muhtarlıkların seçimi için sandık başına gitti.
Erzurum'da Kovid-19 vaka sayılarının düşmesi vatandaşı sevindirdi
Vatandaşlardan Elanur Demirtunç: - "Erzurum'da çoğu vatandaş maskesini takıyor. Sağlık ekipleri bu sürece çok büyük destek veriyor, onlar kalbimizin en güzel köşesinde"
Erzurum'da Kovid-19 vaka sayılarının düşmesi vatandaşı sevindirdi
Vatandaşlardan Elanur Demirtunç: - "Erzurum'da çoğu vatandaş maskesini takıyor. Sağlık ekipleri bu sürece çok büyük destek veriyor, onlar kalbimizin en güzel köşesinde"
Van'da kayalıklardan düşerek yaralanan vatandaşı ekipler kurtardı
VAN (AA) - Van'ın İpekyolu ilçesinde kayalıklardan düşerek yaralanan vatandaşı AFAD ve sağlık ekipleri kurtardı
Kars'ta yaralı bulunan kızıl şahin tedaviye alındı
Kars'ın Sarıkamış ilçesinde yaralı bulunan kızıl şahin, tedavi edildikten sonra doğaya salınacak
Ardahan dan Karadenize Tarım Köprüsü
Hanak, Şavşat, Borçka ve Fındıklı Belediyeleri, “Tarım Köprüsü” projesi için ilk adımı attı. 4 belediye meci usulü ile Ardahan Hanak´ta 13 bin yıllık ata tohumu olan Kavılca buğdayın ekimini yaptı
Erzurum Sağlık Müdürü Gürsel Bedir, sırası tanımlanan herkesi aşıya davet etti:
"60-64 yaş ve bu günlerde aşı sırası tanımlanan 55 yaş üzeri vatandaşların, emniyet, jandarma, öğretmen aşıları ile riskli hastalıklara sahip olanların aşıları çok yavaş gidiyor" - "Aile Hekimliklerimiz ve hastanelerimize ilave olarak Şehir Hastanemiz C Blok'ta 20 aşı poliklinik odasıyla aşı hizmetine başlanmıştır"
Ardahan vaka sayısı düşen iki ilden biri oldu; denetimler sürüyor
KORONAVİRÜS vaka sayıları ülke genelinde yükselirken son verilere göre Samsun ve Ardahan'da azaldı. Çarşı esnafını ziyaret edip, vatandaşlara uyarılarda bulunan ve maske dağıtan Ardahan Valisi Hüseyin Öner, "Bizler yoğun bir gayret içerisindeyiz. Geçen hafta bir düşüş kaydettik. İnşallah hem bizim çalışmalarımızla hem de vatandaşların hassasiyetini yüksek tutmak, onların özen göstermesini temin etmek suretiyle hastalığı azaltacağız" dedi. Ardahan'da vatandaşlar da oranı daha da aşağılara çekeceklerine inandıklarını söyledi.
Hanak Kurtuluşu Coşkuyla Kutladı
Hanak'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. Yılı çeşitli etkinlikler ile kutlandı
Hanak lı Dilara Kaçırıldımı?
SHOW TV´de Didem Arslan Yılmaz´la Vazgeçme 132. Bölümünde 21 yaşındaki Ardahan Hanak ilçesine bağlı Avcılar Mahallesinde ikamet eden Dilara Çoban, polis olma hayaliyle dolandırıcıların eline düştü
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI