"çelenk" İLE İLGİLİ HABERLER

Çıldır da Çocuklar Kaymakam Oldu
23 Nisan Bayramının resim tatil ve yasaklı bir gün olması sebebi ile tüm ülkede olduğu ilçede de sadece çelenk koyma törenleri yapıldı. Çelenk koyma törenini ardından ilçe Kaymakamımız Alper Taş koltugunu Çıldır Merkez İlk Okulu öğrencilerine devretti
Doğu Anadolu'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenlerle kutlandı
ERZURUM (AA) - Erzurum, Kars, Ardahan, Ağrı, Tunceli ve Erzincan'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla törenler düzenlendi
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
ELAZIĞ (AA) - Keban ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 101 yıl dönümünü dolaysıyla tören düzenlendi
Ardahan ın Kurtuluş Etkinlikleri İzmirde de Düzenlendi
Merkezi İzmir’de bulunan Ege Bölgesi Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu ve İzmir Ardahan Dernekleri, Ankara Ardahan Dernekler Federasyonu birlikte, Ardahan’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı nedeniyle Cumhuriyet meydanında bulunan Atatürk anıtına çelenk koydular.
Cumhuriyet Bayramı Programları Ardahan da Çelenk Töreniyle Başladı
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı programları kapsamında, çelenk sunma töreni düzenlendi
Ardahan Barosunun 1. Yıl kuruluş yıldönümü düzenlenen etkinlikle kutlandı
Milli Egemenlik Parkı´nda bulunan Atatürk Anıtına çelenk sunulmasıyla başlayan program saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı´nın okunmasıyla devam etti.
Ardahan ve Kars'ta çelenk sunma törenleri kar yağışı altında yapıldı
Ardahan ve Kars'ta 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla çelenk sunma törenleri kar yağışı altında yapıldı.
Ardahan'da 29 Ekim kutlamaları çelenk sunma töreni ile başladı
Ardahan’da, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları valilik önünde bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk sunma töreni ile başladı.
Kars, Ardahan ve Ağrı'da  Ahilik Haftası  dolayısıyla çeşitli etkinlikler yapıldı
Kars Hükümet Konağı önünde düzenlenen tören, Kars Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği (KARSESOB) Başkan Yardımcısı Servet Özyılmaz'ın Atatürk Anıtı'na çelenk sunmasıyla başladı.
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI