17-01-2024 10:31:00

Eyüp maçı sonrası yere göğe sığdıramadı! Fernando Santos'un yaptıkları Salih Uçan'ı mest etti

Ziraat Türkiye Kupası'nda Eyüpspor'u 4-0 mağlup eden Beşiktaş, son 16 turuna yükseldi. Siyah-beyazlılarda Salih Uçan, Fernando Santos'un gelişiyle birlikte işlerin yolunda gittiğini belirtti. Uçan açıklamasında, "Hocamızın verdiği örnekler, bizim maçlarımızı izlemesi, bir anda 5-6 maç öncesinden çıkardığı analizler ile karşımıza çıkması hoşumuza gitti." ifadelerini kullandı.
Eyüp maçı sonrası yere göğe sığdıramadı! Fernando Santos'un yaptıkları Salih Uçan'ı mest etti

Ziraat Türkiye Kupası 5. Turu'nda Eyüpspor'u 4-0 mağlup eden Beşiktaş, adını son 16 turuna yazdırdı. Beşiktaş'ın başarılı orta sahası Salih Uçan, Teknik Direktör Fernando Santos göreve geldikten sonra takımda işlerin yolunda gitmeye başladığını söyledi

"ANALİZLERİ HOŞUMUZA GİTTİ"

Karşılaşmanın ardından siyah-beyazlıların başarılı futbolcusu Salih Uçan, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Salih, "Hocamızla beraber ikinci maçımıza çıktık. Birini de tribünden izlemişti. Hoca geldiğinden bu yana işler yolunda gidiyor. Hocamızın verdiği örnekler, bizim maçlarımızı izlemesi, bir anda 5-6 maç öncesinden çıkardığı analizler ile karşımıza çıkması hoşumuza gitti"

  •   Etiket
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI