19-11-2023 12:22:56 Son Güncelleme: 19-11-2023 13:30:56

Çıldır İlk Okulu kadrosu öğrencileri tatile gönderip fırçayı kaptılar.

Öğrencilerin ara tatile girmesi ile birlikte Çıldır İlkokulu idari kadrosu okulun fiziksel eksikliklerini tamamlamak için kolları sıvadı
Çıldır İlk Okulu kadrosu öğrencileri tatile gönderip fırçayı kaptılar.

Öğrencilerin ara tatile girmesi ile birlikte Çıldır İlkokulu idari kadrosu okulun fiziksel eksikliklerini tamamlamak için kolları sıvadı.

Bir haftalık ara tatilde okulun bir çok eksiğinin giderildiğini beyan eden Okul Müdürü Serkan Çanak sınıf kapılarındaki hasarlardan okul boyamaya, Çatı  kart tutucu yapımından tuvaletlerdeki arızalara kadar bir çok yerin yenilendiğini beyan etti.

   

 Okul Müdürü Serkan Çanak “ Okulumuzun bir haftalık ara tatile girmesi ile birlikte bizde öğretmen arkadaşlarımız ve yardımcı hizmetlerde bulunan arkadaşlarla birlikte okulumuzun eksiklerini elimizden geldiğini kadar gidermeye çalıştık.

Arızalı olan sınıf kapılarını değiştirdik, okul çatısının saçaklarından sarkabilecek karların tehlike oluşturmaması için kar tutucu, sınıf ve koridor boyalarını yaptık. Bu eksikleri gidermemiz de desteğini esirgemeyen Kaymakamımız Sayın M. Enes İpek beye, Belediye Başkanı Sayın K. Yakup Azizoğlu'na ve İş İnsanı Sayın Ahmet Rıfat Vural'a  malzeme desteklerinden dolayı okulumuz adına teşekkür ederim. Okulumuzun pür pak bir şekilde eğitim ve öğretim sunması için tatil olmasına rağmen gecenin uzun saatlerine kadar çalışan tüm çalışma arkadaşlarıma bu özverili davranışlarından dolayı minnettarım” dedi. 

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI