01-02-2023 08:18:59

Ardahan Haberi: Zuhal Topal Maldivler'de bikinili poz verdi

Sunucu-oyuncu Zuhal Topal, müzisyen eşi Koray Saygıner ve kızları Lina, sıcağa kaçtı. Maldivlere uçan çifte, arkadaşları Pınar Kerimoğlu, eşi Ali Yücel Kerimoğlu, çocukları ve Çiğdem Akman da eşlik etti. Tatilden fotoğraflarını sosyal medya hesabından yayınlayan Topal'a yorum yağdı.
Ardahan Haberi: Zuhal Topal Maldivler'de bikinili poz verdi

Zuhal Topal, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Yemekteyiz programının sunuculuğunu yapan Zuhal Topal kısa bir kaçamak yaptı.

Haberin Devamı

"GENÇLERE TAŞ ÇIKARIYORSUN"

Son olarak ailesi ve arkadaşlarıyla Maldivler'e giden Zuhal Topal gençlere adeta taş çıkardı. Topal'ın beyaz bikinili pozlarına "Gençlere taş çıkarıyorsun" yorumları geldi.

Güzel sunucu Zuhal Topal, Pınar Kerimoğlu ve Çiğdem Akman, dün kumsalda çekildikleri bu pozlarını da paylaştı.

2008 yılında hayatını müzisyen ve prodüktör Korhan Saygıner ile birleştiren ünlü oyuncu, 2013 yılında da kızı Lina’yı kucağına almıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRZuhal Topal: Zirvede aşk başkadırHaberi Görüntüle

FİLTREYLE ESTETİKLİ İSİMLERİ TİYE ALDI

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan ünlü sunucu Zuhal Topal, Instagram hesabında yayınladığı video ile dikkat çekmişti. Yüzüne uyguladığı filtre ile estetikli isimleri tiye alan 44 yaşındaki Topal'ın paylaşımı, çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tarafından yoğun ilgi görmüştü.

Haberin Devamı

"ELMA ISIRDIM ALERJİ YAPTI"

Zuhal Topal'ın 'Elma ısırdım alerji yaptı' diyerek estetik yaptırdığını inkar eden isimlere de değindiği video kısa süre içinde gündem olmuştu.

  FACEBOOK YORUM
Yorum

  Diğer Haberler

YUKARI