15-04-2021 14:17:19

Ardahan da Pazarda Ramazan Hareketliliği

Ramazan ayı nedeniyle Ardahan´da Perşembe günleri kurulan halk pazarına vatandaş yoğun ilgi gösterince Pazar esnafı da satışlarından memnun kaldı
Ardahan da Pazarda Ramazan Hareketliliği

Ramazan ayı nedeniyle Ardahan´da Perşembe günleri kurulan halk pazarına vatandaş yoğun ilgi gösterince Pazar esnafı da satışlarından memnun kaldı. Korona virüs tedbirleri kapsamında Ardahan´da Perşembe günleri kurulan kapalı halk pazarında bu hafta Ramazan ayı nedeniyle yoğunluk olunca pazar esnafının yüzü güldü. Meyve ve sebzelerin fiyatlarının uygun olması ve satışların artması, pazarcı esnafını sevindirdi. Kapalı halk pazarı tezgâhlarda yerlerini alan meyve ve sebzenin fiyatlarının uygun olması, satışların artmasını da sağladı. Satışlardaki artış ise pazarcı esnafını sevindirdi.

Müşterilerin fiyatlardan memnun olduğunu ifade eden Pazar esnafı, Fiyatlar şu durumda normal Müşterilerin de bu fiyatlardan, eskiye nazaran memnun olduğunu söylediler. Tezgâhlarda bulunan ürünlerin en pahalısı 5 lira ile 7,50 TL arsında değiştiğini belirten Pazar esnafı, fiyatlar ortama göre normal şu anda. Satışlarımız da iyi gidiyor.  “Fiyatlarda artış olmadığını dile getiren pazarcı esnafı” bu durumdan bizde müşterilerimizde oldukça memnunuz, dediler.

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI