28-02-2024 17:59:28

AK Parti Ardahan Milletvekili Kaan Koç, Yeni OSB için bakanla görüştü

AK Parti Ardahan Milletvekili Kaan Koç, Yeni Organize Sanayi Bölgesi için Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır’ı ziyaret etti
AK Parti Ardahan Milletvekili Kaan Koç, Yeni OSB için bakanla görüştü

AK Parti Ardahan Milletvekili Kaan Koç, Yeni Organize Sanayi Bölgesi için Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır’ı ziyaret etti. 

Milletvekili Koç, Bakan Kacır ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nda yaptığı görüşmede yeni organize sanayi bölgesi çalışmalarını gündeme getirdi. Ziyarette Yeni Organize Sanayi Bölgesi çalışmalarının son durumu hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretle ilgili açıklama yapan Milletvekili Koç, “Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mehmet Fatih Kacır’ı ziyaret ettim. Ardahan Belediyesinin olumsuz görüş verdiği ve istemediği Ardahan Yeni Organize Sanayi Bölgesi çalışmalarımızı değerlendirdik. Merkezi hükümet desteğiyle sadece yapılabilecek bu büyük yatırıma başlıyoruz. Hem de şehrin gençlerinin istihdamına ve geri göçe katkı sunacak bu eseri istemeyenlere rağmen memleketin çocuğu olarak sözümüzde duruyoruz. Bakanımızın Serhat Ardahanlı hemşehrilerimize selamlarını iletiyorum” dedi.

  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI