"haberler" İLE İLGİLİ HABERLER

AK Parti’nin il kongreleri başlıyor
AK Parti, geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen kongrelerle birlikte 832 ilçede yeni teşkilatlarını oluşturdu. 141 ilçede ise takvim işlemeye devam ediyor. Kalan kongrelerin çoğunun ekim ayı sonuna kadar bitirilmesi planlanıyor.
‘İşgal son bulmadan Kafkasya huzur bulmaz’
CHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK), Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında parti genel merkezinde video konferans yöntemiyle toplandı.
Soylu’dan ‘cemaat’ iddiasına yalanlama
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, hiçbir inanç grubunun eğitimini almadığını belirterek, “Alsam da söylerdim. Bunu da herkes bilir” ifadelerini kullandı.
Doğu Akdeniz yine ısınıyor
Türkiye, sondaj faaliyetleriyle ısınan Doğu Akdeniz’de, Oruç Reis ve Barbaros Hayrettin Paşa sismik araştırma gemilerini tekrar görevlendirdi.
AK Parti MYK toplantısı başlandı
AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.
 İzmir'de sahte alkol operasyonu! Tam 5 ton ele geçirildi
İzmir'de sahte alkol ile mücadele kapsamında, Çiğli ilçesinde bir depoya baskın düzenlendi. Depoda ve dağıtımda kullanıldığı ileri sürülen bir araçta yapılan aramada, sahte alkol yapımında kullanılan yaklaşık 5 ton etil alkol ele geçirildi. Operasyonla ilgili H.G. isimli bir kişi gözaltına alındı.
Sahte içki felaketi! Kötü haberler geliyor
İstanbul, İzmir, Mersin, Aydın, Muğla ve Kırıkkale'de, 9 Ekim'den bu yana sahte içkiden zehirlendiğini belirtilen 32 kişi yaşamını yitirdi.
İzmir'de hareketli gece! 5 saat sonra ikna edildi
İzmir'in Konak ilçesinde gözaltına alınmamak için kız arkadaşıyla pencereden sarkarak polise direnen cezaevi firarisi, 5 saatlik çalışma sonucu ikna edilerek polise teslim oldu.
Remdesivir uyanıkları
ABD Başkanı Trump’ın tedavisinde de kullanılan Remdesivir etken maddeli ilacı Türkiye’de bulamayan bazı hasta yakınlarının, ilacın muadilini üreten Hindistan, Pakistan, Mısır gibi ülkelerden 40-50 bin lira gibi fahiş fiyata temin etmeye çalıştıkları söyleniyor.
Bahçeli’nin adını kullanarak dolandırıcılık yaptı
İstanbul’da, MHP lideri Devlet Bahçeli ve partinin üst düzey yöneticilerinin ismini kullanarak milyonlarca liralık vurgun yaptığı iddia edilen Hacı Cesur adlı kişi hakkında onlarca kişinin şikayet başvurusunda bulunduğu ortaya çıktı.
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI