"haberler" İLE İLGİLİ HABERLER

‘Engellemeye çalışıyorlar’
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında başlatılan incelemeye ilişkin, “Belediye başkanlarını susturmaya çalışıyorlar” dedi.
İmamoğlu’na Kanal İstanbul incelemesi
İçişleri Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığı, Kanal İstanbul Projesi aleyhine “Ya Kanal Ya İstanbul” “Kanal İstanbul’a Kimin İhtiyacı Var” afişleri bastırılması ve şehrin değişik yerlerine asılması gerekçesiyle İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında ön inceleme yapılması amacıyla mülkiye müfettişi görevlendirdi.
AK Parti 10 ilde kongresini yaptı
AK Parti, geçtiğimiz hafta sonu yapılan kongrelerle birlikte 10 ilde olağan kongre süreçlerini tamamladı.
Aile Bakanı Selçuk'un koronavirüs testi pozitif çıktı
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu.
Bakan Koca koronavirüs tablosunu paylaştı! Korkutan artış devam ediyor...
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosunu açıkladı. Sağlık Bakanlığı, son 24 saatte 89 kişinin korona virüsten hayatını kaybettiğini, toplam can kaybının 11 bin 507’ye yükseldiğini açıkladı. Bakan Koca yaptığı değerlendirmede, "Sağlık çalışanlarımızın gücünün de sağlık alt yapılarının da kapasitesinin bir sınırı var. Tedbirlere uyarak mücadeleye güç verin" dedi.
 Akılalmaz olay! Beyin ameliyatlı çocuğa dehşeti yaşattı
Kağıthane'de bir fabrikada çalışan ve 7 yıl önce beyin ameliyatı olan 15 yaşındaki çocuğun aynı işyerinde çalışan 30 yaşındaki kişi tarafından darp edildiği iddia edildi. Çocuğun daha önce de defalarca aynı kişinin işkencesine maruz kaldığını öne sürülürken her seferinde şaka yaptığını söyleyen kişi son dayağını cep telefonu ile kayda aldırdı.
Denizli'de dev operasyon! Karışmadıkları suç yok
Denizli'de polis ekiplerince 'tefecilik', 'yağma', 'kasten yaralama', 'tehdit' ve 'organize suç örgütü kurma' dahil 70 suça karıştığı tespit edilen çeteye yönelik operasyon düzenlendi. Operasyonda gözaltına alınan 19 şüpheliden 12'si, tutuklandı.
Korkunç olay! Kamyonetin kapısını açıp...
Pendik'te park halindeki kamyonetin sürücüsü silahlı saldırıya uğradı. Pazarcılık yapan sürücü 31 yaşındaki Hidayet Gülümser hayatını kaybederken polis kaçan silahlı saldırganı yakalamak için çalışma başlattı.
İstanbul'da kritik koronavirüs toplantısı! 'Kaçınılmaz görünen tedbirleri ele aldık'
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında İstanbul'da bakan yardımcıları, il sağlık müdürü ve başhekimlerin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, artan hasta yükü, temaslı takibi, tedbirler ve yeni mücadele stratejisi ele alındı.
Yine sağlık çalışanlarına saldırı! Canlarını böyle korudular
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi Çocuk Yoğun Bakım Servisi'ndeki sağlık çalışanlarına yönelik saldırıyla ilgili bir kişi tutuklandı.
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI