"haberler" İLE İLGİLİ HABERLER

Senetlere ilişkin bilgi toplama ve paylaşma süresi 1 güne indirildi
Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Risk Merkezi, bankalardan toplanan ve üyelerle paylaşılan senetlere ilişkin bilgilerin toplanma ve paylaşma süresini 1 güne indirdi.
 Bakan Dönmez resmen duyurdu! Ödemeler bugün başlıyor
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, canlı yayında önemli açıklamalarda bulundu. Dönmez, "Maden ocaklarında sosyal mesafenin sağlanması için çalışma sürüyor. İnşallah bu normal dönemde üretime odaklanacağız. Destek ödemelerine bugün itibarıyla başlıyoruz." dedi.
Altın fiyatları yeni haftaya nasıl başladı? Gram, çeyrek altın ne kadar?
Mayıs ayının 7'sinde tarihi rekor kıran altın fiyatları daha sonra kademe kademe aşağıya indi. Yeni hafta ile birlikte altın fiyatlarındaki son durum hem yatırımcı hem de hediyelik olarak altın alacaklar tarafından merak ediliyor. İşte detaylar...
Bakam Kurum açıkladı! Termik santrallerle ilgili önemli gelişme
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum: "Soma Termik Santralinin 6 ünitesinden 4'üne, Kangal Termik Santralinin kapalı olan 2 ünitesine, Çatalağzı Termik Santralinin kapalı olan 2 ünitesine, Seyitömer Termik Santralinin 4 ünitesinden 2'sine, Tunçbilek Termik Santralinin 3 ünitesinden 2'sine, Afşin A Termik Santralinin 4 ünitesinden 2’sine 1 yıl geçici çalışma ruhsatı verilmiştir. Bu üniteler ve bacalar mevzuata uygun hale getirilmiştir."
Dünyada 3. büyük olacak! Ekonomiye büyük katkı...
Son dakika haberlere göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden, Yusufeli Barajı 3 Milyonuncu Beton Dökümü, Bayburt Demirözü Sulaması, Rize Merkez ve Güneysu İlçeleri ile Taşlıdere Vadisi Islahı 5. Kısım Hizmete Alma Töreni'ne canlı bağlantıyla katıldı. Erdoğan Yusufeli Barajı hakkında, "Tamamen mühendislerimizin ürünü olan eser, ekonomimize yılda 1,5 milyar lira katkı sağlayacak. Proje ile 11 bin 260 kişiye doğrudan ve dolaylı istihdam sağlanacaktır" ifadelerini kullandı.
AK Parti'li Hayati Yazıcı üç ismin milletvekilliğinin düşürülmesini değerlendirdi
Son dakika haberi... AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, üç ismin milletvekilliğinin düşürülmesine ilişkin, "Hukuk sistemimizde kesinleşmiş mahkeme kararları yasama, yürütme, yargı ve gerçek kişileri bağlar. Dolayısıyla üç milletvekili hakkında aşamalardan geçmiş, kesinleşmiş ve verilen mahkumiyet miktarı itibarıyla vekil olmalarına engel olgular mahkeme kararlarıyla kesinlik kazanmıştır." dedi.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan Bizans bayrağı tepkisi
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Limanosl'daki skandal görüntüye tepki gösterdi. Camiye asılan Bizans bayrağına çok sert tepki gösteren Kalın, 'Kıbrıs Limasol'daki Köprülü Camisi'nin avlusuna molotofkokteyli atılmasının ardından Larnaka'daki Tuzla Camisi'nin duvarına Bizans bayrağı asılmasını şiddetle kınıyor ve Rum yönetimini derhal failleri bulmaya davet ediyoruz. İslam düşmanlığına müsamaha gösterilemez' dedi.
Fuat Oktay, Güney Kıbrıs'ta camiye Bizans bayrağı asılmasını kınadı
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Güney Kıbrıs'ta bir camiye Bizans bayrağı asılmasını kınadı.
AK Parti kararını verdi, sistem değişiyor! Partilere yüzde 5 şartı
Gelen son dakika haberine göre; İttifak uygulamasının seçim barajını fiilen ortadan kaldırdığı yorumları yapılırken, barajın ittifak yapan partilerin en az yüzde 5 oy almaları şekline dönüştürülebileceği iddia ediliyor. Bu durumda küçük partiler ittifak aracılığıyla Meclis’e giremeyecek.
Bakan Soylu: Trafik kazalarında ölüm oranı yüzde 14 azaldı
Son dakika haberi... İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, trafik kazalarında ölüm oranının geçen yıla göre yüzde 14 azaldığını açıkladı.
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI