"haberler" İLE İLGİLİ HABERLER

 Corona virüs aşısı için 'çok güzel ve önemli bir haber'
Son dakika haberlere göre, İtalya Sağlık Bakanı Roberto Speranza, yıl sonuna kadar Avrupa halklarına 400 milyon doz corona virüs aşısı sağlanmasına yönelik bir firmayla sözleşme imzalandığını açıkladı.
Tekirdağ'a girişler 14-17 Haziran'da sınırlandırıldı!
Gelen son dakika haberine göre, Tekirdağ Valiliği, HDP'nin bazı illerde toplanma çağrıları üzerine, bu durumun yeni tip corona virüsle mücadelede (Kovid-19) zafiyet oluşturabileceği gerekçesiyle il geneline girişlerin 14-17 Haziran'da sınırlandırıldığını bildirdi.
Küçükçekmece'de dehşet! Güvenlik görevlisi kadının başına taşla vurdu
Gelen son dakika haberine göre, İstanbul Küçükçekmece'de bir saldırgan, özel güvenlik görevlisi kadının başına elindeki taşla vurdu, ardından da tekmeledi. Dehşet anları saniye saniye görüntülendi.
Maçka Parkı'ndaki dehşette kan donduran ifade: 'Arkadan saldırıp boğazına sapladı'
Son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Şişli Maçka Parkı'nda yaşanan olaya ilişkin ifadeler ortaya çıktı. Laf atma iddiasıyla yaşanan tartışmada Süleyman Dönmezler'in boğazını kesen sabıkalı Emrah D.'nin "Elimde bulunan bira şişesini kırarak önce boğazına daha sonra da yüzüne ve kollarına doğru vurmaya başladım. Sonra da otobüse binerek annemin evine gittim" dediği öğrenildi. Olaya şahit olan Dönmezler'in arkadaşı Meltem Ş. ise,  "Arkamızdan gelen kişi, Süleyman'ın boğazına kırık şişeyi sapladı. Tekrar saplamak istediğinde Süleyman karşı koydu ve boğuşmaya başladılar"  dedi.
Trump'tan çok sert açıklama: İşgal edilmesine izin vermeyeceğiz
Gelen son dakika haberlerine göre; ABD Başkanı Donald Trump, Seattle'de göstericilerin kentin Capitol Hill bölgesinde "otonom bölge" ilan etmesine ilişkin, yerel yöneticileri "yeterince sert hareket etmemekle" suçladı ve "Seattle'ın anarşistler tarafından işgal edilmesine izin vermeyeceğiz." dedi.
Camiye cuma namazında bombalı saldırı
Afganistan'ın başkenti Kabil'de bir camide patlama meydana geldi, en az dört can kaybı var.
'Trump seçim sonuçlarını kabul etmezse, Beyaz Saray’dan askerler eşliğinde çıkarılabilir'
Anketlerde önde görünen Demokrat başkan adayı Biden'ın sözleri, ABD'yi birbirine kattı. Trump'ın kampanya ekibi, açıklamayı 'beyinsizce bir kopmplo teorisi' olarak tanımladı.
 Bakan Çavuşoğlu'ndan Ayasofya açıklaması
Son dakika haberi... Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ayasofya'nın ibadete açılmasının, uluslararası bir konu değil, ulusal egemenlik konusu olduğunu söyledi.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: 83 milyon vatandaşımız coğrafi bilgiye tek tıkla ulaşacak
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Coğrafi bilgi altyapımızı bireysel kullanıma açarak, günlük yaşamı herkes için kolaylaştıracak bir süreci başlatıyoruz. Böylece 83 milyon vatandaşımız, coğrafi bilgiyi günlük hayatında tek tıkla anında gerçek verilerle ve görsel olarak kullanabilir hale gelecek" dedi.
CHP'den infaz kanununa iptal talebi
Son dakika haberi... CHP TBMM Grup Başkanvekili Engin Altay, yeni infaz yasasının 14 maddesinin iptali için Anayasa Mahkemesine başvuru yaptıklarını belirterek "Darpçının, gaspçının, arsızın yararlandığı indirimden yazarlar ve düşüncesini ifade edenler yararlansın istedik." dedi.
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI