"haberler" İLE İLGİLİ HABERLER

Yunanistan kumar oynuyor! ‘Meis’te hukuk hiçe sayıldı’
Yunanistan’ın son dönemde Doğu Akdeniz ve Ege’deki uluslararası hukuka aykırı tutumlarına Meis Adası’na turistlerin de bulunduğu sivil feribotla asker göndermeyi eklemesiyle bölgedeki gerilim arttı.
‘Meis’i silahlandırma korsanlık örneğidir’
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Yunanistan’ın Meis Adası’nı silahlandırma girişimini  “yeni bir korsanlık örneği” olarak niteledi.
‘Türkiye, Yunanistan’a göre daha iyi noktada’
Deniz hukuku konusunda uzman, Kiel Üniversitesi’nde görevli Profesör Nele Maltz Lück, Almanya’nın önde gelen gazetelerinden “Süddeutche Zeitung”a yaptığı değerlendirmede, Doğu Akdeniz’de Yunanistan’la yaşanan uyuşmazlıkta Türkiye’nin daha iyi bir noktada olduğunu söyledi.
İnce yola çıkacak
Muharrem İnce, Memleket Hareketi’nin 4 Eylül Cuma günü Sivas’tan yola çıkacağını duyurdu.
‘Barışçıl bir çözüm istiyoruz’
Doğu Akdeniz ve Ege’de Türkiye’nin hak ve menfaatlerinin sonuna kadar savunulması gerektiğini vurgulayan Kılıçdaroğlu, diyalog ve diplomasinin önemine dikkat çekerek “Sorunun barışçıl yollarla çözülmesini istiyoruz” dedi.
 Erdoğan'ın başlattığı açık artırmada 1 kasa balığa servet ödendi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı su ürünleri av sezonu açılışında, Giresun'daki sel felaketinden zarar gören vatandaşlara destek olmak amacıyla açık artırma usulü ile satışa çıkarılan bir kasa balık 1.7 milyon TL'ye alıcı buldu.
İranlı 'Tosuncuk'tan, Antalya'da 20 milyonluk vurgun!
İran’da, 'Çiftlik Bank' benzeri organizasyonla çok sayıda kişiyi milyonlarca lira dolandırıp, Türkiye'ye kaçan Mehran Mohammadi, Antalya'da da onlarca kişiyi yaklaşık 20 milyon TL dolandırıp, ortadan kayboldu.
Sınırda çıkan yangın Hatay'a sıçradı! Kontrol altına alındı
Hatay'ın Yayladağı ilçesi karşısında Suriye topraklarında başlayan orman yangını Türkiye'ye sıçradı.
Çöp kutularını denize atmıştı! Flaş karar
Kuşadası'nda, Kadınlar Denizi'ndeki şemsiye ve şezlonglara zarar verip, çöp kutularını denize attığı için gözaltına alınan Murat Küçükaslan, emniyetteki işlemlerinin ardından bugün sevk edildiği adliyede mahkemeye çıkarıldı.
İstanbul'da gece yarısı korku dolu anlar! Çok sayıda boş kovan bulundu
Bahçelievler'de kimliği belirsiz bir grup, daha önceden aralarında husumet bulunan bir gruba ateş açtı. Açılan ateş sonucunda 2'si ağır 5 kişi yaralandı. Olay yerinde 40'a yakın boş kovan bulundu.
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI