"bisiklet kazas������" İLE İLGİLİ HABERLER

Balıklıgöl'den aldıkları suyu kirliliğe dikkati çekmek için pedal çevirerek Van Gölü'ne ulaştırdılar
VAN (AA) - Şanlıurfa'da bir grup gönüllü, çevre kirliliği konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla Balıklıgöl'den aldıkları suyu, pedal çevirerek ulaştıkları Van Gölüne döktü
Van Gölü'nün korunması için düzenlenen bisiklet turunda gönüllüler Mersin'e doğru yola çıktı
VAN (AA) - Van'ın Erciş ilçesinde 4 gönüllü, "Van Gölü için Türkiye'yi pedallıyoruz" etkinliği kapsamında Mersin'e gitmek üzere bisiklet turu başlattı
resim yok
HAKKARİ (AA) - Hakkari'de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilen bisiklet turu ve rafting etkinliği renkli görüntülere sahne oldu
Karslı besici merada doğan kuzuyu evine bisikletle götürdü
Karslı besici Ahmet Sarıtaş, Sarıkamış ilçesi kırsalındaki merada dünyaya gelen kuzuyu, daha iyi bakabilmek için bisikletinin arkasına bağladığı sepetle evine götürdü
Ağrı'da öksüz ve yetim çocukların yüzü hayırseverlerin desteğiyle alınan bisikletlerle güldü
Tutak Kaymakamı Ahmet Karaaslan: - "140 çocuk var, özellikle yetim ve öksüz kardeşlerimizi seçtik. Tamamına hayallerini çizdirdik. Onların hayallerine binaen de hepsini bisikletle ödüllendirdik. Bizim kriterimiz yetim ve öksüz gerisine bakmadık. Aralarında şehit ve gazilerimizin çocukları da var"
Yaralanan oğlunu, yanına yatarak teselli etti
Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde, bisikletleri çarpışıp yaralanan çocuklardan Çağdaş Arda Demir’i, babası ambulans gelene kadar yanına yatarak, teselli etti.
Maskesini takıp hırsızlık yaptı!
Bursa’da müşterilerin olmadığını fark eden zanlı, maskesini takıp, kafenin yanındaki bisikleti evvela inceledi, sonra çaldı.
Epilepsi nöbeti geçirince bisikletten yola düşen hamile kadın yaralandı
Bursa'nın İnegöl ilçesinde, 4 aylık hamile olan Betül S., epilepsi nöbeti geçirmesi sonucu kullandığı elektrikli bisikletten düşerek, yaralandı.
Çimlere bastığı için tartıştığı çocuğun bisikletine zarar verdi, babasını dövdü
Bursa’da Mehmet A. (39), parktaki çimlere bastığı için tartıştığı Furkan T.’nin (13) bisikletine zarar verdi. Mehmet A., oğlunun şikayeti üzerine parka gelen baba Sadrettin T.’yi (44) de darbetti. O anlar cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.
Elektrikli bisikletin yedek bataryası patladı! Sürücü son anda kurtuldu
İstanbul Beşiktaş’ta seyir halinde olan elektrikli bisikletin yedek aküsü patladı. Vatandaşların uyarılarıyla bisikletinden son anda inen Mehmet Salman olası bir faciadan yara almadan kurtuldu.
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI