"bakan albayrak" İLE İLGİLİ HABERLER

Bakan duyurdu: Başvurular başladı
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, hem üreticinin hem de alıcının aynı anda teşvik edilmesini öngören Teknoloji Odaklı Sanayi Hamlesi Programı’nı çağrıya açtı.
Bakan Soylu büyük tehlikeyi açıkladı!
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AB Göç, İçişleri ve Vatandaşlık Komiseri Dimitris Avramopoulos, Almanya İçişleri Bakanı Horst Seehofer ile Göç ve Güvenlik İşbirliği Toplantısı Ankara Vilayetler Evi'nde başladı.
Bakan açıkladı! Bir dünya devinden daha Türkiye'ye yatırım
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Turhan, "2020 yılında Airbus’ın, Türkiye'de yaklaşık 2,5 milyar dolarlık yatırım yapması ve 2030'da bu rakamın 5 milyar doların üzerine çıkması beklenmektedir." dedi
Bakan Gül'den Yargı Reform'u açıklaması
Adalet Bakanı Gül: "Yargı Reformu Strateji Belgesi, Türkiye’nin terörle etkin ve kararlı mücadelesine katkı sağlayacak politikalar da dikkate alarak hazırlanmıştır."
Bakan 'hayırlı olsun' deyip açıkladı: Süre uzatıldı
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk: "Toplu iş sözleşmesinde geçici işçilerimizle alakalı bir söz vermiştik. Hamdolsun sözümüzü tuttuk, geçici işçi kardeşlerimizin 2019 yılında çalışma sürelerini 9 ay 29 güne kadar uzattık. Emekçi kardeşlerimiz ve ailelerine hayırlı uğurlu olsun." dedi.
Bakan Koca açıkladı! 'Ülkeye girişi yasaklanacak'
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı açıklamada 'Elektronik sigara, ülkeye girişi dahil olmak üzere yasaklı hale gelecek'
Bakan Akar: Harekat için hazırız, bu işin şakası yok
Milli Savunma Bakanı Akar, Fırat'ın doğusundaki gelişmelere ilişkin "Olayları yakinen takip ediyoruz. Silahlı Kuvvetlerimiz her bakımdan hazır. Harekat için hazırız, bu işin şakası yok" dedi.
Son dakika.. Bakan Soylu duyurdu: Planlamayı yaptık, başlıyoruz....
Son dakika haberi... İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptığı son dakika açıklamasında "Yaz operasyonları dahilinde küçük ve büyük toplamda 12 bin 382 operasyon gerçekleştirildi. Kış operasyonlarımızın planlamasını yaptık. Bugün itibarıyla sonbahar ve kış operasyonlarımıza başlıyoruz" ifadelerini kullandı.
Bakan Albayrak'tan faiz indirimi açıklaması
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, kamu bankalarının konut kredisi kullanan vatandaşlar için faiz indirimi yaparak kredileri daha uygun maliyetle yenileme imkanı getirdiğini duyurdu.
Bakan Selçuk ödül töreninde çağrı yaptı
Albayrak Medya Grubu bünyesindeki Bilge Çocuk Dergisi ile Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğinde düzenlenen Mars’ta Hayat Hikâye Yarışması ödülleri sahiplerini buldu. Törende konuşan Milli Eğitim Bakanı Selçuk, yarışmanın önemine dikkat çekerek “Burada bu hikaye yarışmasına katılmanız, aslında niye umutlanmamız gerektiğini niye heyecanlanmamız gerektiğini gayet iyi açıklıyor” dedi.
ŞANS OYUNLARI
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI