"bakan albayrak" İLE İLGİLİ HABERLER

Bakan Albayrak’tan ’Bor Karbür’ paylaşımı
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Balıkesir’de temeli atılan Bor Karbür Tesisi’ne ilişkin, "Bu yatırımla, savunma sanayii başta olmak üzere birçok stratejik sektörümüz desteklenecek ve ihracatımız önemli bir ivme kazanacak" dedi.
Bakan Akar'dan NATO'da önemli ziyaret
Milli Savunma Bakanı Akar, Belçika'da - NATO Savunma Bakanları Toplantısı'na katılmak üzere NATO Karargahı'na gelen Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Türkiye'nin NATO Daimi Temsilciliği ile Türk Askeri Temsil Heyeti Başkanlığını ziyaret etti
Bakan Varank'tan önemli açıklama! Kilit rollerden biri
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile kurumlar arasında iletişimin artırılmasına önem verdiklerini belirterek, "Savunma sanayisiyle ilgili paydaşlar olarak daha sıkı bir koordinasyon sağlanması çok önemli." ifadesini kullandı.
Bakan Albayrak'tan ilk açıklama: Türkiye borç yönetimi...
Uluslararası sermaye piyasalarına ilişkin değerlendirmeleriyle alanında itibarlı yayımcı kuruluşlardan biri olan GlobalCapital, Hazine ve Maliye Bakanlığının, yaşanan zorlu süreçlere rağmen gerçekleştirdiği borç yönetimi başarısını ödüllendirdi.
Bakan Dönmez açıkladı... Türkiye'den önemli bor hamlesi
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'den bor müjdesi geldi. Dönmez, ülkede çıkarılan bor madeninin savunma sanayi için Bandırma Bor Karbür tesisinde işleneceğini duyurdu.
Bakan Akar'dan kritik 'Almanya' açıklaması: Görüşeceğiz
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Almanya'nın güvenli bölge önerisi ile ilgili, "Perşembe günü konuyu Alman muhataplardan dinleyeceğiz" dedi.
Bakan Gül: Görüşmeler diplomasi zaferiyle sonuçlanmıştır
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Barış Pınarı Harekatı'nın temel hedefinin, hiçbir etnik gruba karşı olmadığını, terör örgütlerine karşı onları yerinde, kaynağında etkisiz hale getirmeyi amaçladığını belirterek, bu kapsamda ABD ve Rusya Federasyonu ile yapılan görüşmelerin büyük bir diplomasi zaferiyle, büyük bir başarıyla sonuçlandığını söyledi.
Bakan Selçuk: Kadın istihdamında önemli ilerleme sağladık
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmet Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Kadın istihdamında önemli bir ilerleme sağladık. 2007 yılından 2018 yılına geldiğimizde kadın istihdamında 4 milyona yakın bir artış gerçekleştirmiş durumdayız" dedi.
Ve tarih verildi, denetim başlıyor! Bakan Soylu uyardı: Çok ağır bedel ödersiniz
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, dün gerçekleşen "Uluslararası Göç ve Ekonomik Uyum" temalı çalıştayda çalışma izni olmayan göçmenleri çalıştıran işverenlere seslenerek “Sakın kölelik düzenine esir olmayın. Bedelini ağır ödersiniz” dedi. Soylu’nun ardından SGK İstanbul İl Müdürü Murat Göktaş denetimlerin sıkılaşacağını vurgulayacak, "1 Kasım itibariyle ikametgah belgesi, çalışma izni ve sigortasız olarak yabancıları çalıştıran işverenlere çok ağır yaptırımlar gelecek" dedi.
Bakan Turhan'dan İmamoğlu'nun iddialarına yanıt!
TCDD Genel Müdürlüğü tarafından Haydarpaşa Gar sahası ve Sirkeci Gar sahasının atıl durumda olan bazı bölümlerinin kiralanmasına yönelik, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun söylemlerine yönelik Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın M.Cahit Turhan açıklama yaptı.
ŞANS OYUNLARI
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI