"bakan albayrak" İLE İLGİLİ HABERLER

Bakan Pekcan: Türkiye dünyada 7'nci sırada!
Bakan Ruhsar Pekcan, "En çok ihracat yapan 50 ülkenin ihracat verileri yayınlandı. Dünya ihracatı 2019 Ağustos sonu itibariyle 8 aylık süreçte eksi 2.6 düşmüş. Türkiye'nin Ağustos sonu itibariyle ihracatı artı 2.9 ve bu rakam dünyada en çok ihracat yapan ülkeler sırlamasında 7'nci sırada. Küresel ekonomideki bu gidişata rağmen biz 2019'da Türkiye olarak iyi bir performans sergiledik" dedi.
Bakan Albayrak'tan Abdülkadir Ömür'e ziyaret
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor'un genç yıldızı Abdülkadir Ömür’ü evinde ziyaret etti.
Bakan Varank: Sağladığımız destekler karşılığını buluyor
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank "İlk defa Ar-Ge harcamalarının milli gelirimizdeki payı yüzde 1'i aştı. Toplam Ar-Ge harcamalarımız, 2017'ye göre yüzde 29 artarken, en fazla harcamayı da özel sektörümüz yapmış oldu" dedi.
Bakan Albayrak'tan büyüme açıklaması!
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, 'Türkiye son bir yılda bütün bu operasyonları püskürtecek bir refleksle şükürler olsun tekrardan ekonomik olarak güçlü büyüme trendine girmeye başladı ve son rakamlar gösteriyor ki Allah'ın izniyle son çeyrek itibarıyla Türkiye ekonomisi yüzde 4, yüzde 5 büyüme patikasına girmeye başladı.' dedi.
Bakan Çavuşoğlu Stoltenberg ile görüştü
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg ile görüştü.
Son dakika: Bakan Albayrak: Tarihin en büyük kârı olacak
Son dakika... Bakan Albayrak: MB ve kamu bankaları tarihin en büyük kârını açıklayacak
Bakan Ersoy: Sinema sektörüne 38 milyon lira destek sağladık
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, bu yıl sinema sektöründe 179 farklı projeye toplam 38 milyon lira destek sağladıklarını bildirdi.
Bakan Ersoy'dan Haluk Bilginer'e kutlama
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Haluk Bilginer'in Uluslararası Televizyon Sanatları ve Bilimleri Akademisi tarafından düzenlenen 47'nci Uluslararası Emmy Ödülleri'nde "En İyi Erkek Oyuncu" ödülüne layık görülmesini değerlendirdi.
Bakan Varank müjdeyi verdi! Yerli otomobil görücüye çıkıyor
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank yerli otomobilin görücüye çıkacağı tarihi açıkladı. Bakan Varank, "Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu, aralık ayında ön gösterim araçlarını kamuoyuna tanıtacak."
Bakan Gül'den HSK 'eleştirilerine' cevap:  Hayretle izliyorum
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül "HSK'ye daha önce Meclis üye seçemiyordu, şimdi parlamento üye seçebiliyor. TBMM'nin kurula üye seçmesinin eleştirilmesini hayretle izliyorum" dedi.
ŞANS OYUNLARI
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI