"bakan albayrak" İLE İLGİLİ HABERLER

Bakan Kurum: İklim değişikliğinden dolayı şehirlerin dönüşmesi şart
UN-HABİTAT tarafından Madrid'de düzenlenen panelde konuşan Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, "İklim değişikliğiyle mücadele için öncelikle şehirlerin dönüşmesi gerektiğini düşünüyoruz." dedi.
Bakan Akar'dan Rusya ile kritik 'Suriye' görüşmesi
Bakan Akar, Rusya Savunma Bakanı Şoygu ile yaptığı telefon görüşmesinde; Barış Pınarı Harekât Bölgesinde gelinen son durum başta olmak üzere, İdlip ve diğer bölgelerdeki savunma ve güvenlik konularında görüş alışverişinde bulundu.
Bakan Selçuk: 1,8 milyon vatandaşımıza ulaştık
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Eğitim ailede başlar diyerek hazırladığımız Aile Eğitim Programı ile 1,8 milyon vatandaşımıza ulaştık. Aile bütünlüğünü korumaya yönelik en önemli projelerimizden biri de 'Aile Danışmanlığı'dır. Başvuranların yaklaşık yüzde 40'ı boşanmaktan vazgeçiyor." dedi.
Bakan Akar'dan önemli açıklamalar
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, AA Editör Masası'nda gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulunuyor.
Son dakika haberi: Bakan Akar'dan ABD ve Rusya'ya çağrı!
Son dakika haberi: Milli Savunma Bakanı Akar, "(Libya mutabakatı) Bu hiçbir şekilde diğer ülkelere karşı bir tehdit, diğer ülkelerin hakkına, hukukuna taciz değildir. Mutabakatların gereklerini yapmaya devam ediyoruz. ABD'li müttefiklerimizin, Rus dostlarımızın da sorumlulukları yerine getirmelerini bekliyoruz. NATO ittifakının bize karşı sorumluluklarını yerine getirmelerini bekliyoruz. '' dedi.
Bakan Kurum duyurdu! 22 ilde yeşil koridor geliyor
Bakan Kurum, 22 ildeki ekolojik koridor çalışmalarıyla 59 ilde 35 milyon metrekare alanda 126 millet bahçesinin devam ettiğini bildirdi. Yeşil koridor projesi, biyolojik çeşitliliğin devamlılığının sağlanması amacıyla hayata geçiriliyor.
Bakan Albayrak'tan Erzurum'a özel teşekkür!
Dün Erzurum'da 'Türkiye için Değişim Başlıyor' programına katılan Bakan Albayrak'a ilgi yoğundu. Bakan Albayrak, Twitter'dan Erzurum ziyareti için özel hazırlanmış bir video yayınlayarak teşekkür etti.
Bakan açıkladı: 1 Ocak'ta başlıyor
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "(Termik santraller) 1 Ocak itibarıyla süreci başlatacak, mevzuata aykırı ne kadar tesis varsa kapatma dahil tüm cezai işlemleri yapacağız."
Bakan Pakdemirli'den hayvan ithalatı açıklaması
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli: "Hayvan ithalatının sonlandırılması konusunda son derece kararlıyız. Kimsenin, besicimizin, üreticimizin, yetiştiricimizin ekmeğiyle oynamasına müsade etmeyeceğiz" açıklamasında bulundu.
Son dakika: Tepki çeken karar sonrası Bakan Gül'den açıklama
Adalet Bakanı Gül, Ceren Özdemir cinayetiyle ilgili son dakika açıklama yaptı. Gül, katil zanlısının açık cezaevine konmasının soruşturulduğunu belirterek, "Sistem üzerinde çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.
ŞANS OYUNLARI
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI