"bakan albayrak" İLE İLGİLİ HABERLER

Bakan Varank açıkladı: 200'e yakın talep aldık
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, Teknoloji Odaklı Sanayi Hamlesi Programıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
Bakan Gül: Dumanla bile haberleşseler bu mücadeleyi sürdüreceğiz
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Ankara’da Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) yönelik yürütülen operasyonlara ilişkin, "Geçmiş zamanlarda da ifade ettiğimiz gibi değil Bylock, dumanla bile haberleşseler bu mücadeleyi sürdüreceğiz. Tüm hücrelerine kadar bu mücadele kararlılıkla devam edecek" dedi.
Bakan Albayrak'tan önemli faiz açıklaması
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak "Piyasalar üzerindeki faiz baskısını bertaraf ettik" dedi.
Bakan açıkladı: 20 ülkeye daha açılacak
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye’ye gelen hasta sayısının geçen yıla göre yüzde 30 arttığını söyledi. Öncelikle Moskova, Azerbaycan ve Özbekistan’da sağlık koordinasyon ofisleri ve tanı merkezleri açmayı hedeflediklerini belirten Koca, “Önümüzdeki yıl bu sayıyı 20’ye tamamlayacağız” dedi.
Bakan Çavuşoğlu Fas Başbakanı Osmani ile görüştü
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Fas Başbakanı Osmani ile Fas'ta bir araya geldi.
Milli savaş uçağında önemli gelişme! Bakan canlı yayında açıkladı
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu katıldığı bir televizyon programında yaptığı açıklamada, Türkiye'nin İngiltere ortaklığında yaptığı savaş uçağını (TF-X) inşa etme projesini hızlandırma kararı aldıklarını söyledi. ABD'nin F-35'leri vermemesini de değerlendiren Çavuşoğlu, TF-X projesinin hızlandırılması dışında, Rus veya diğer ülkelerin savaş jetlerinin alternatifler arasında olduğunu dile getirdi.
Bakan Albayrak Merkez Bankasının İstanbul'a taşınma tarihini açıkladı
Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, Merkez Bankasının İstanbul'a taşınmasının 2022 yılında tamamlanacağını bildirdi.
Bakan Albayrak'tan önemli açıklama
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak: "Küresel ticaretteki büyük daralmaya rağmen aldığımız tedbirler ve verdiğimiz desteklerle ihracatımızı düşürmedik. İthalatımızı azaltmak için her alanda yerli kaynakların ve yeri üretimin tercih edilmesini sağladık. Bundan sonraki süreçte de ihracat ve katma değerli üretime dayalı sektörleri desteklemeye, kaynakların da özellikle bu alanlarda kullanılmasına özen göstereceğiz."
Bakan Gül'den arabuluculuk sınavı açıklaması
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, milletvekillerinin 'arabulucku' sınavını geçememesi ile ilgili "Milletvekillerinin daha çok çalışmaları gerekecek" dedi.
Bakan Soylu: Kamuoyu bunu ilk defa duyacak
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu PKK’nın kandırarak dağa çıkarttığı terör örgütü üyelerine yönelik yürütülen faaliyetlere ilişkin yaptıkları faaliyetler hakkında bilgi verdi.
ŞANS OYUNLARI
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI