"bakan albayrak" İLE İLGİLİ HABERLER

Bakan Çavuşoğlu ile Lavrov arasında kritik görüşme
Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Rus mevkidaşı Sergey Lavrov ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Bakan Çavuşoğlu İtalyan mevkidaşı Di Maio ile görüştü
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İtalya Dışişleri Bakanı Luigi Di Maio ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Bakan Pakdemirli: Ciddi ciddi canını yakacağım
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Son dönemde ciddi anlamda gündemimize aldığımız taklit ve tağşiş konusunda para cezalarının artırılması gerektiğini düşünüyorum. Vatandaşımın sağlığıyla oynayanların, ciddi ciddi canını yakacağım'' dedi.
Bakan Selçuk açıkladı! Yarın gerçekleştirilecek...
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk, "572 şehit yakını, gazi ve gazi yakınımızın atamalarını yarın gerçekleştireceğiz." dedi.
Kanal İstanbul ne zaman başlayacak? Bakan Turhan tarih verdi
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, "İstanbul Boğazı'na alternatif sağlayacak, mal ve can güvenliğinin teminatı olacak Kanal İstanbul'un tüm hazırlıkları bitmek üzere, inşallah önümüzdeki yıl kazmayı vuracağız. Ancak ezberciler yine sahnede" dedi.
Bakan Turhan: Kanal İstanbul'un güzergahını belirledik
ULAŞTIRMA ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Kanal İstanbul'un güzergahını belirlediklerini söyleyerek, "Proje ve planlama çalışmalarını tamamlayıp yapımına başlayacağız. Kimsenin şüphesi olmasın, projenin fizibilitesini en ince ayrıntısına kadar yaptık" dedi.
Bakan Pakdemirli'den Melen Barajı açıklaması
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli: "Melen'de (baraj) ufak bir teknik problem olduğu doğrudur. Bunun da gereğini yapacağız. Cumhurbaşkanlığı Strateji Ofisi bunu imzaladı. Hiç iş yapmazsan hata da yapmazsın, binlerce baraj yaparsan bir tanesinde de ufak bir problem olabilir."
Bakan Varank: Lazer diyotuna sahip sayılı ülkelerden biriyiz
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, TÜBİTAK'ın desteğiyle üretilen lazer diyotuna ilişkin, "Biz bugün bu teknolojiye sahip sayılı ülkelerden biriyiz. Bu diyotların içindeki çiplerin kilogram başına ihracat değeri 2 milyon dolar." dedi.
Bakan Koca açıkladı: Hedefimiz 2020'de 1 milyon 450 bin kişi
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Kazakistan'da 15 hastane inşasının planlandığını belirterek "Kazakistan’a toplamda 2 milyar dolarlık şehir hastanesi ihracı yapmış oluyoruz." dedi.
Bakan Turhan açıkladı! Akıllı yolda sona gelindi
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Akıllı Yol Pilot Uygulaması olarak başlatılan Akdeniz Sahil Yolu'nun 505 kilometrelik kesiminde fiber optik altyapı tamamlandı. Türkiye, merkez ve saha bileşenlerinin de tamamlanmasından sonra akıllı yoluna kavuşacak"
ŞANS OYUNLARI
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI