"bakan albayrak" İLE İLGİLİ HABERLER

Bakan Varank MTOSB’de incelemelerde bulundu
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi'nde (MTOSB) faaliyet gösteren bazı fabrikaları gezerek üretimini gerçekleştirdikleri ürünleri inceledi.
Bakan Selçuk'tan son dakika asgari ücret açıklaması
Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Asgari Ücretle ilgili son dakika açıklama yaptı. Bakan Selçuk, "Söz verdiler, gelecek yıl her iki tarafın anlaştığı rakamlar üzerinden konuşacağız" açıklamasında bulundu.
'Başbağlar Katliamı' davasına bakan hakim öldü
İzmir'in Bornova ilçesinde "Başbağlar Katliamı" davasının faillerini yargılayan eski İzmir DGM hakimlerinden emekli hakim Feyzi Oylupınar yaşamını yitirdi.
Bakan Ersoy'dan
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "Bugün Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren, sözleşmeli personel yapısına dair yönetmeliğimiz sayesinde, çok uzun yıllardır devam eden sorunlara çözüm getirdik. Hiçbir statüsü olmadan, yevmiye ile görev yapan sanatçılarımız ve teknik çalışanlarımız, artık Bakanlık olarak bizim sözleşmeli personelimizdir" dedi.
Bakan Pakdemirli açıkladı: Tüm yangınlar kontrol altında
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli Karadeniz’deki yangınlar hakkında açıklama yaptı. Bakan Pakdemirli, ''Ekiplerimiz 65 saatin sonunda soğutma faaliyetlerine geçtiler. Tüm yangınlar kontrol altında.'' ifadelerinde bulundu.
Bakan Selçuk'tan duygusal paylaşım!
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Ankara'da okul ziyaretinde sınıfta konuşurken ' "Ben sizi hissettim" diyerek yanına gelen görme engelli öğrenciye sarılırken çekilen fotoğrafı, Twitter'da, "Söylediklerim, yapmak istediklerim anlaşılmayabilir; çocuklar hissetsin bu bana yeter. Ben de sizi hissediyorum" mesajı ile paylaştı.
Bakan Albayrak: Hayırlı uğurlu olsun
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, bugün açıklanan Lojistik Master Planı için "Hayırlı uğurlu olsun" dedi.
Bakan Koca noktayı koydu: Vazgeçmeyeceğiz!
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, şehir hastanelerine ilişkin, "Bundan sonraki süreçte genel bütçeden yapıyor olsak bile, finansal model değişikliği olsa da şehir hastanelerinin yapımından, konseptinden, fonksiyonundan vazgeçmeyeceğiz." dedi.
Bakan Turhan açıkladı! Çin 1 trilyon dolar yatırım yapacak
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Lojistik Master Planı'nın tanıtım toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.
Bakan müjdeyi verdi! 752 milyon TL destek verilecek
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Kalkınma Yatırım Bankası işbirliği ile 750 milyon TL büyüklüğünde Türkiye Kalkınma Fonu kuruldu. Söz konusu fonun altında 350 milyon TL büyüklüğe sahip Teknoloji ve İnovasyon Fonu ile 400 milyon liralık Bölgesel Kalkınma Fonu faaliyet gösterecek.
ŞANS OYUNLARI
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI